Misafir
6,5881
5,7441
227,34
ÜYE GİRİŞİ

CHP kendi belediyelerine baksın

Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Satılmış Biçer’e cevap verdi:

CHP kendi belediyelerine baksın

Ak Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu il başkan Yardımcısı Özkan Satılmış, CHP’li Biçer’in açıklamasını yalanlayarak “CHP kendi belediyelerine baksın”dedi.

HABER MERKEZİ

Ak Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu il başkan Yardımcısı Özkan Satılmış, CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer’in basına yapmış olduğu AK Partili Belediye başkanlarının yolsuzluk ve hukuksuzluk yaptığı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın istifa etmelerini istediği belediye başkanları arasında Manisa‘da da belediye başkanlarının olduğu yönündeki açıklamasını yalanladı.

‘CHP’NİN BİR BELEDİYE BAŞKANI BİLE YOK’

Ak Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Özkan Satılmış, CHP Milletvekili Tur Yıldız Biçer’e CHP’nin Manisa’da belediye başkanlarının olmadığını hatırlatarak şu açıklamada bulundu “Kendi partisinin belediye başkanları olmadığı için kıskançlık içinde yapılan talihsiz açıklama olmuş. Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer kendi partisine baksın. Önce belediye başkanlığı kazansın. Sonra AK Parti’ye konuşsun. Bunların daha 5 tane meclis üyesi var onlar da MHP’li Büyükşehir belediye başkanının ağzına bakıyorlar. AK Parti’nin Manisa da Manisalının oylarıyla seçtiği 11 ilçe belediye başkanı ve meclis üyeleri bulunmaktadır. CHP’nin bir belediye başkanı bile yok. AK Partili 11 belediye başkanı, milletine her türlü hizmeti veriyor. Gecesini gündüzüne katıp çalışan bir birinden kaliteli ve sevilen belediye başkanlarımız var. Toplu konuttan, sosyal belediyeciliğe, alt yapıdan, köylere varana kadar hizmet eden başkanlarımız var. ‘Halka hizmet Hakka hizmet’ düsturu ile çalışan belediye başkanları içinde adı yolsuzluğa, haksızlığa karışmış tek bir belediye başkanımız bile yok. Manisalı tarafından sevilen belediye başkanlarımız var. Kaldı ki FETÖ’nün siyasi ayağını AK Parti de arayan Tur Yıldız Biçer, MİT tırları ile ilgili cezaevinde yatan milletvekilini unuttu galiba. AK Parti de hain milletvekili, belediye başkanı, yolsuzluk ve haksızlık yapan belediye başkanı olmaz ve olamaz da.”

CHP ÖNCE KAZANSIN SONRA SİYASET YAPSIN

“AK parti belediyeciliğin kitabını yazdı CHP de okusun” diyen Satılmış şöyle devam etti “Yalanla iftirayla, karalamayla siyaset yapılmaz. Manisalı CHP’yi de Ak Partiyi de iyi bilir. Tur Yıldız Biçer gündeme gelmek istiyorsa önce belediye başkanlığı kazansın. Hatta önce belediye meclis üyelerini MHP’li belediyenin kontrolünden çıkarsın, öyle konuşsun. Sayın Biçer güneş balçıkla sıvanmaz.”

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim