Misafir
6,0471
5,3258
213,35
ÜYE GİRİŞİ

Her şey spor için!

Manisa’da faaliyet gösteren 260 amatör spor kulübüne yağmurluk, eşofman, forma, tişört ve sırt çantası olmak üzere 3820 takım malzeme yardımı yapıldı.

 

Her şey spor için!

260 kulübe malzeme desteği

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından sporu ve sporcuyu desteklemek amacıyla sportif faaliyetlerde kullanılmak üzere Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve A.S.K.F. tarafından düzenlenen malzeme dağıtımı töreni düzenlendi. 260 amatör spor kulübüne yağmurluk, eşofman, forma, tişört ve sırt çantası olmak üzere 3820 takım malzeme yardımı yapıldı.

MUSTAFA TATLI

Amatör Haftası için düzenlenen Amatör Spor Kulüpleri malzeme dağıtımına malzeme dağıtım töreni yapıldı. Atatürk Spor Salonu’nda yapılan törene Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Ak Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Yunus Öztürk, Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Erol Timur, Tüfad Başkanı Tekin Tatlıcıoğlu ve spor kulüpleri temsilcileri törene katıldı.

ÖZDAĞ: “ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ”

Malzeme dağıtım töreninde konuşan Ak Parti Milletvekili Selçuk Özdağ, ‘‘Ben de sizler ile birlikte sporun içinden gelmiş birisiyim. Uzun yıllar sporun içinde faaliyet gösterdim. Spor ile alakalı kitaplar ve yazılar yazdım. Siz değerli kulüp yetkilileri, bizlerin spor alanındaki temsilcilerisiniz. Gençliğimizi tehdit eden unsurlara karşı sizler önemli sorumluluk sahibisiniz. Bunun farkında olarak, ülke geleceğinin temellerini ne kadar geniş inşa edersek, zirvesi o kadar sağlam olacaktır. Bizler de sizlere destek olmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Allah hepinizden razı olsun.’’ dedi.

GÜVENÇER: “ONUR VE GURUR DUYUYORUM”

Daha sonra söz alan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ise, ‘‘Hepimizin bildiği gibi Manisa’mız bu alanda çok önemli spor adamları yetiştirmiş bir şehir. Çok şampiyonlar çıkarmış, başarı hikayeleriyle dolu bir şehir. Öncelikle bunun kıymetini bilmemiz gerekiyor. Siz gençlerimiz, hepimizin oğlu, hepimizi kızlarısınız. Bir aile gibi kenetlenen, sevinçte ve üzüntüde beraberlik içinde olan bir yapıyız. Valiniz olarak, bir ağabeyiniz olarak sizlere yardımcı olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Tüm amatör spor kulüplerimize, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’e ve tüm gençlerimize başarılar diliyorum.’’ diyerek sözlerini tamamladı.  Sırasıyla diğer protokol üyeleri de kürsü de söz aldılar.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim