Misafir
6,0471
5,3258
213,35
ÜYE GİRİŞİ

“Demokrasi şölenine bekliyoruz”

“Demokrasi şölenine bekliyoruz”

Manisa Türk Eğitim Sen Başkanı Mustafa Atalay, tüm delegeleri 11 Kasım Cumartesi günü yapılacak olan 6. Olağan Genel Kurulda yaşanacak olan demokrasi şölenine davet etti.

HABER MERKEZİ

Türk Eğitim Sen Manisa Şubesi, 11 Kasım Cumartesi günü 6. Olağan Genel Kurulunu yapacak. 14 Ekim’de yapılan delege seçimlerinden sonra Şube genel Kurulunda oy kullanacak 125 şube genel kurul delegesi belli oldu. 125 delegenin yanı sıra 10 doğal delege ile birlikte 135 delegenin oy kullanacağı şube genel kurulu için seçim hazırlıkları da sürüyor.

LİSTELER SEÇİM KURULUNA GÖNDERİLDİ

Türk Eğitim Manisa Şube Başkanı Mustafa Atalay yaptığı açıklamada, “Delege seçimlerimiz 14 Ekim’de yapıldı. Seçimden sonra askıda kalma süreci de tamamlandı. Kesinleşen listeler, 19 Ekim tarihi itibariyle İlçe seçim kuruluna gönderildi ve genel kurul süreci başlatılmış oldu. İlçe seçim kurulu, gerekli işlemleri tamamladıktan sonra bizler de son hazırlıkları tamamlayıp 11 Kasım Cumartesi günü seçimimizi yapacağız.  Tüm delegelerimizi Taylan Plazada yapılacak demokrasi şölenimize davet ediyoruz.  Seçimlerimizin Türk Eğitim Sen camiasına ve Manisa’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim