Misafir
6,5881
5,7441
227,34
ÜYE GİRİŞİ

Meye: “Golcü hoca ile çalışmak benim için avantaj”

Manisaspor’un hücum silahlarından Axel Meye, yeni hocaları Fatih Tekke’nin kendileriyle yakından ilgilendiğini söyledi ve ekledi

 

“Golcü hoca ile çalışmak

benim için avantaj”

 

MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor’un Gabonlu forveti Axel Meye, yeni hoca Fatih Tekke ile çıkışa geçeceklerine inandıklarını söyledi. Meye, genç teknik adamın geçmişte futbolculuk dönemlerinde başarılı golcü olmasının kendisi için bir avantaj olduğunu kaydetti.

“BİZİMLE YAKINDAN İLGİLENİYOR”

Her hocanın kendine has çalışma metodu olduğunun altını çizen Meye, “Fatih hoca, taktik anlamda kendimizi geliştirmek anlamında bizimle yakından ilgileniyor.  Tabi hocamızın hücum oyuncusu olması benim için avantaj. Futbolculuk kariyerinde başarılı olmuş, tecrübeli bir isimle çalışmak çok önemli” dedi.

“TAKIM PERFORMANSI ÖNEMLİ”

Kişisel performanstan çok takım performansının ön planda olması gerektiğini ifade eden Axel Meye, “Ben kişisel performanstan ziyade daha çok takım performansına önem veren bir futbolcuyum. Gol atmam tabi ki önemli ama sahada takım olarak mücadele edersek, bu bireysel performansa da olumlu yansır. Lige istediğimiz başlayamadık. Toparlanmak istiyoruz. Çok iyi bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Takım olarak iyi çalışıyoruz. 2-3 hafta içerisinde daha iyi yerlerde olabileceğimizi tahmin ediyorum” şeklinde konuştu.

“GİRESUN’DA GALİBİYET NEDEN OLMASIN?”

Giresunspor maçıyla ilgili soruyu da yanıtlayan Meye, “Giresun takımı ilk ikiyi hedefleyen zorlu bir takım. Ama bizim de bir yerlerden başlamamız gerekiyor. Oradan puan veya puanlarla dönecek güçteyiz. Bir galibiyet neden olmasın?” dedi.

“SANTRFORDA OYNAMAYI DAHA ÇOK İSTERİM”

Meye, Denizlispor maçında zaman zaman kanat oynatıldığı hatırlatılınca, “Hocamız nerede görev verirse oynarım ancak kanatta değil de santrforda oynamayı daha çok isterim” diye konuştu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim