Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Manisalı başkanları gören dilek tuttu!

Manisalı başkanları gören dilek tuttu!

TESK’in Antalya’da yapılan  İstişare, Değerlendirme, Eğitim ve Mesleki Dayanışma Toplantısı’nda en fazla ilgiyi Manisa’dan katılan oda başkanları gördü. Dört oda başkanının isminin Mehmet olması üzerine TESK Genel Başkanı, başkanların arasına girerek dilek tuttu. 

HABER MERKEZİ

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK)  İstişare, Değerlendirme, Eğitim ve Mesleki Dayanışma Toplantısı Antalya'da başladı. 19 Ekim’e kadar sürecek olan toplantılara 13 federasyon, 82 esnaf ve sanatkarlar odaları birliği başkanı, yönetim kurulu üyeleri ve genel sekreterleri katıldı. Manisa’dan toplantıya TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve MESOB Başkanı Hasan Geriter,  Türkiye Elektrik Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Manisa Elektronik Teknisyenleri Odası Başkanı Mehmet Üzen, Türkiye Kahveciler, Kıraathaneciler Büfeciler Federasyonu ve Manisa Kahveciler Odası Başkanı Mehmet Çetin, Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Manisa Ayakkabıcılar Odası Başkanı Mehmet Narin, Manisa Bakkallar Odası Başkanı Mehmet Ünlübaş da katıldı. TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken,   Manisalı 4 Mehmet başkanla bir araya geldi.  Mehmet’lerle birlikte fotoğraf çektiren Palandöken, “Manisalılar burada. Herkes gelsin dilek tutsun” diyerek bu anı ölümsüzleştirdi.

GENEL BAŞKAN DİLEK TUTTU

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Manisa Kahveciler Odası Başkanı Mehmet Çetin, “TESK genel kurul delegelerini toplantıya davet etti. İllerdeki birlik yönetim kurulları ve federasyon yönetim kurulu üyeleri katılıyor. Mehmet isimli 4 başkanın yan yana gelmesi tamamen tesadüf oldu. Ben, Mehmet Üzen ve Mehmet Narin federasyon yönetim kurullarında görev yapıyoruz. Patronumuz Bakkallardan Odası’ndan başkan oldu. Bundan dolayı da Mehmet Ünlübaş da buradan katılıyor. Genel başkanımız Bendevi Palandöken yanımıza geldi, ‘Herkes gelsin dileğini dilesin. Manisalılar burada’ dedi. Böyle bir durumun olmasından dolayı çok mutlu olduk. Genel başkanımızı da teşekkür ediyoruz bizimle beraber olduğu için” diye konuştu. 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim