Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Bu da oldu: Ceyhanspor Manisaspor'u dava edecek!

Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grup ekibi Adana Ceyhanspor’un başkanvekili Hüseyin Can, sezon başında Bakaki’ye 7 bin 500 TL masraf yapmalarına rağmen Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen yüzünden bu oyuncuyu kadrolarına katamadıklarını, Mergen’in kendilerine ödeme sözünü yerine getirmediğini, kulüp olarak mağdur olduklarını iddia ederek, “Gerekirse Türkiye Futbol Federasyonu’na ve Manisa Valiliği’ne kadar şikayet edeceğiz” dedi.

 

BU KADARINA PES!

Ceyhanspor

Mergen ve Bakaki yüzünden

Manisaspor’u

dava edecek!

 

Daha neler

göreceğiz neler!..

Ceyhanspor: “Bakaki’ye 7 bin 500 TL

masraf ettik, Mergen paramızı vermiyor”

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Grandmedical Manisaspor, transfer yasağını kaldıramadığı için yaklaşık 1.5 ay önce Kongolu oyuncusu Bakaki’yi yeniden Manisa’ya davet etmiş, oyuncuyla iki yıllığına yeni sözleşme imzalamıştı. Ancak bu gelişmenin ardından inanılması güç bir skandal ortaya çıktı. Bölgesel Amatör Lig 5’inci Grup temsilcisi Adana Ceyhanspor Başkanvekili ve Transfer Komite Başkanı Hüseyin Can, Bakaki’yi Türkiye’ye kendilerinin getirdiğini belirterek, oyuncuya 7 bin 500 TL yaptıkları masraf yaptıklarını ancak kadroya katamadıklarını söyledi. Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen’in yaşanan transfer sürecinde oyuncuyla yeni sözleşme imzaladığının altını çizen Can, kendilerine ödeme sözü verildiğini, aradan 1.5 ay geçmesine rağmen paralarını tahsil edemediklerini söyledi.

“OYUNCUYU BİZ GETİRTTİK, MERGEN ALDI”

Ceyhanspor Başkanvekili ve Transfer Komite Başkanı Hüseyin Can, “Bakaki, Türkiye’ye dönmeyi düşünmüyordu. Bu futbolcuyu ülkeye getirten benim. Kendisine teklifimizi sunduk, her konuda anlaştık. Uçak biletini gönderdim. Yoğun uğraşlar sonucu konsolosu arayarak Bakaki’nin vize problemini de çözdük. Oyuncuya 3 bin TL, uçak biletine de 4 bin 500 TL olmak üzere toplam da 7 bin 500 TL’lik bir masraf yaptık. Bu oyuncu havalimanına iniyor, menajerlerinden birisi Manisaspor’u arıyor. Başkan Mergen de, ‘o çocuğu Ceyhan’a göndermeyin, bizim transfer yasağımız var. Biz oynatacağız’ diyor. O esnada Sait hocayla görüştüğümde bana, ‘Bakaki’yi düşünmüyorum ama başkan ısrar edince bir şey diyemedim’ dedi. Ben de kulüp masraflarımızın karşılanması şartıyla ‘tamam’ dedim. Daha sonra kulüp müdürüm, Başkan Mergen’i arıyor. ‘salı günü masraflarınızı göndereceğim’ demiş. O salının üzerinden 1.5 ay geçti, daha paramız gelecek” diye konuştu.

“TFF’YE DE MANİSA VALİLİĞİ’NE DE ŞİKAYETE GİDECEĞİZ”

Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen’in telefonlarına cevap dahi vermediğini iddia eden Can, “Arıyorum, telefonlarıma cevap vermiyor. Telefonu açıp, ‘paramız yok, ödeyemeyeceğiz’ dese helal edecektim. Bu kadar terbiyesizlik olmaz. Bu tablo, Manisaspor gibi bir kulübe yakışmıyor. Bu böyle devam ederse elimizdeki belgelerle Türkiye Futbol Federasyonu’na kadar gideceğiz. Hatta Manisa Valiliği’ne bile şikayet etmeyi düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim