Misafir
6,5438
5,8108
238,56
ÜYE GİRİŞİ

Yunusemre’den sentetiğe dönüş

İlk iç saha maçını Akhisar’da oynayan Yunusemre Belediyespor, bundan sonraki maçlarını Ertuğrul Dilek’te oynama kararı aldı.

 

Yunusemre’den sentetiğe dönüş

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig temsilcisi Yunusemre Belediyespor, yeni sezon maçlarını Akhisar Şehir Stadyumu’nda oynama kararında değişikliğe giderek, sentetik zemine yani Ertuğrul Dilek Sahası’na dönüş yaptı. Somaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Mavi-Beyazlı ekibin teknik patronu Selman Alkış, bundan sonraki iç saha maçlarını Ertuğrul Dilek Sahası’nda oynayacaklarını açıkladı. Alkış, ligde yer alan büyük çoğunluğun, sentetik sahada oynadığını belirterek, “Ligde 8 takım sentetik zeminde oynuyor. Bu nedenle biz de böyle bir değişiklik yapmak istedik. Bilindiği gibi ilk iç saha maçımızı Yeşilova ile Akhisar Şehir Stadyumu’nda oynamıştık. İdmanları orada yapamamak, maçtan maça Akhisar’a gitmek bize sıkıntı yarattı. Rakiplerin de oynadığı sahalar göz önüne alındığında tüm iç saha maçlarımızı sentetikte oynamak mantıklı. Pazar günü saat 15:00’te konuk edeceğimiz Somaspor maçına tüm taraftarlarımızı bekliyoruz” dedi. Alkış, Somaspor’un lider oluşunun takıma ekstra motivasyon sağladığının da altını çizerek, “Rakibimiz üçte üç yaparak lige iyi başladı. Hem kendi bölgemizdeki yarış anlamında rakibimiz hem de ligde olan bir rakibimiz. Bu maç iki takım açısından da çok önemli. Geçen hafta ilk galibiyetimizi alarak moral bulduk. Maça tam kadro hazırlanıyoruz. Balya’da yakaladığımız çıkışı Somaspor karşısında sürdürmek istiyoruz” diye konuştu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim