Misafir
7,3932
6,2922
242,81
ÜYE GİRİŞİ

Horozköyspor krizi çözdü

Maddi sorunlar nedeniyle lige katılmayacağı iddia edilen Mor-Beyazlılar, tüm olumsuzluklara rağmen ‘yola devam’ kararı aldı.

 

Horozköyspor krizi çözdü

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Süper Amatör Lig ekiplerinden Horozköyspor, grup kuralarına katılmasına rağmen maddi sorunlar nedeniyle lige katılmama tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştı. Başkan Orhan Çiftçi ve ekibi, özverili çalışmalar neticesinde krizi çözerken, Mor-Beyazlılar’ı şartlar ne olursa olsun sahaya çıkarma kararı aldı. Geçen sezonki kadrosunun neredeyse tamamını kaybeden Horozköyspor, takımı baştan aşağıya yenileyecek.

KENAN ALPTEKİN İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

Mor-Beyazlılar, tecrübeli antrenör Kenan Alptekin ile anlaşma sağladı. Başkan Orhan Çiftçi, geç de olsa çalışmalara başladıklarını ifade ederek, “Kenan hocamızla anlaştıktan sonra yeni bir takım oluşturmak için düğmeye bastık. Geçen seneden 3-4 oyuncumuz var, diğerleri tamamen yeni isimler. Donatımspor ile oynayacağımız maça kadar takımdaki eksik bölgeleri tamamlamak istiyoruz. Yıkılmadık, ayaktayız. Hedefimiz taraftarlarımıza iyi futbol izlettirmek ve ligde kalmak” dedi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim