Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Ayyıldızspor’dan Büyükşehir’e ulaşım tepkisi

Kırmızı-Beyazlılar’ın kulüp başkanı Yavuz Yusuf Yıldırım, Karaoğlanlıspor deplasmanı için hafta başından bu yana yaptıkları araç taleplerine geri dönüş yapılmamasına isyan etti.

 

Ayyıldızpor’dan

Büyükşehir’e ulaşım tepkisi

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisa 1. Amatör Lig’de kısıtlı imkanlarla mücadele eden ekiplerden Ayyıldızspor, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne tepkili. Kulüp Başkanı Yavuz Yusuf Yıldırım, Karaoğlanlspor deplasmanı için geçtiğimiz pazartesi günü ulaşım dairesine gönderdikleri yazılı dilekçeye dönüş alamadıklarını söylerken, dilekçenin akıbeti için aradıklarında ise kendilerine sergilenen tutumun hoş olmadığını kaydetti.

“KENDİ KULÜBÜMÜZE ANCA YETİYOR” DEDİLER

Bu sezon deplasman maçlarının çok olduğunu, her amatör kulübün olduğu gibi kendilerinin de araç desteğine ihtiyaç duyduğunu kaydeden Yavuz Yusuf Yıldırım, “Pazar günü Karaoğlanlıspor ile oynayacağımız maç için pazartesi gününden Manisa Büyükşehir Belediyesi ulaşım dairesine yazılı dilekçe gönderdik. Ulaşım desteği istedik. En son cuma günü aradığımda bir yetkili bana, ‘Aracımız yok. Kendi kulübümüze anca yetiyor. Bazen ona da yetmiyor. Başka yerlerden kiralıyoruz’ yanıtını verdi. Yazılı dönüşü geçtim, lütfedip telefon dahi açıp ‘aracımız yok, başınızın çaresine bakın’ demediler. Cuma günü olmuş, dalga geçer gibi ‘yazılı dilekçeye yazılı cevap veriyoruz’ diyorlar” dedi.

“BİZ ERMENİ KULÜBÜ MÜYÜZ?”

Yıldırım şöyle devam etti: Bu arabalar, Büyükşehir Belediyespor’un geliriyle mi alınıyor? Bu arabalar, bizim vergilerimizle alınmıyor mu? Ne demek kendi kulübümüz? Biz Ermeni kulübü müyüz? Oynamayan futbolcuya 1 milyon TL para vereceksin, milyonlarca liralık futbol takımı oluşturacaksın, biz araba isteyince, ‘kendi kulübümüze anca yetiyor’ diyeceksin. Anlıyorum, etkinlik vardır, arabalar başka bir yerdedir, birçok ilçe var, bize illa araba vermek zorunda değiller ama pazartesiden bu yana dönüş yapmamak son derece yanlış.”

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim