Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Mersinli Ve Tonguç’tan uyum pozu

Mersinli Ve Tonguç’tan uyum pozu

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, makamında ağırladığı Şehzadeler İlçe Başkanlığı görevine yeniden seçilen Ahmet Tonguç’la kameralara verdiği pozla, teşkilatı uyum içinde çalıştığının mesajını verdi.

HABER MERKEZİ

Geçtiğimiz Ağustos ayında yapılan kongrede yeniden Şehzadeler İlçe Başkanlığı görevine seçilen Ahmet Tonguç ve yönetimi, AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli’yi makamında ziyaret etti.

Tonguç ve yönetimini tebrik eden Mersinli, merkez ilçe başkanlığı yaptığı dönemde Tonguç ile  güzel bir çalışma arkadaşlığındı bulunduklarını belirterek “Birlikte çalıştığımız dönemde göstermiş olduğu başarılar nedeni ile değerli Başkanımız Şehzadeler İlçe Teşkilatımıza kurucu Başkan olarak atanmıştı, geçtiğimiz Ağustos ayında yapılan kongreyle yeniden güven tazelemiş oldu. 2014 yerel seçimlerinde gerçekten de hem Şehzadeler İlçesi adına, hem de teşkilatımız adına zor olan bir bölgede, Belediye Başkanımızın da yoğun gayretleri ile birlikte zor olanı başararak Şehzadeler Belediyesini AK Partili bir belediye yaptılar. İnşallah önümüzdeki dönemlerde de bu gelenek bozulmadan devam edecek. Biz AK Parti ailesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada değerli ilçe başkanımızın yanında olacağız. AK Parti olarak büyük hedeflerimiz var. İnşallah 2019’ da Büyükşehir Belediyesini almak için var gücümüzle çalışacağız. Bugün ilçe belediyelerimizin bütçelerin büyük kesintiler yapılarak Büyükşehir Belediyesine aktarılıyor. Ancak aktarılan miktara bakılınca ilçelerimize yatırıma dönüşen miktar çok daha az oluyor. Geçtiğimiz günlerde sadece Akhisar ilçemiz ile ilgili bir hesap yaptığımızda 142 milyon TL’lik bir miktar Büyükşehir Belediyesinin payına kesilmiş. Ancak dönüp baktığımızda bu kesitinin ne kadarı ilçeye hizmet olarak dönmüş? Bu oranların çok az olduğunu gözlemliyoruz. Bu nedenle bugün için sadece ilçe belediyelerini almak yetmiyor, yatırımların daha güzel ve sağlık bir şekilde ilçelere ulaşabilmesi için Büyükşehir Belediyesini almak en büyük hedefimiz olacak. 2019 seçimlerinde diğer önemli bir hedefimizde Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ ı yüzde 50’nin üzerinde bir oy oranıyla ilk turda Cumhurbaşkanı yapmak olacak. Bu noktada biz AK Parti İl Teşkilatı olarak yoğun bir çalışma gösteriyoruz. Şehzadeler İlçe Teşkilatımızda gerçekten kaliteli yöneticilerimizin olduğu bir teşkilat aynı özveri ile çalışacaklarını biliyorum. Şehzadeler ilçemiz zor bir bölge. Ancak başarılı teşkilatımız, Belediye Başkanımız, Kadın ve Gençlik Kollarımız ile bütün zorlukları aşacağınıza inanıyorum ”dedi.  

“2019’DA EN YÜKSEK OY ORANIYLA TEŞKİLATIMIZI DESTEKLEYECEĞİZ”

AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı olarak 2019 seçimlerinde en yüksek oy oranıyla teşkilata destek vereceklerini ifade eden AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç “Geçtiğimiz Ağustos ayında yapılan kongremizin ardından ziyaretlerimizi değerli İl Başkanımız Berk Mersinli ile sürdürüyoruz. Değerli İl Başkanımız benim siyasi hayatımda önemli bir dönüm noktasıdır. Birlikte Merkez İlçe teşkilatı döneminde güzel ve başarılı çalışmalara imza attık. Daha sonrasında değerli İl Başkanımızın destekleriyle Büyükşehir yasasının çıkması ile birlikte merkezde kurulan iki ilçeden Şehzadeler İlçesinin kurucu İlçe Başkanlığı görevine getirildik. Öğünden bu güne kadar birlikteliğimiz devam ediyor. Kongremizde değerli İl Başkanımızın büyük desteklerini gördük bu nedenle teşekkür etmek amacıyla bugün yönetimimiz ile birlikte kendisine bir teşekkür ziyaretinde bulunduk. Bizler 2019 seçimlerinin önemini biliyoruz. Şehzadeler İlçe Teşkilatı olarak bizim hedefimiz Şehzadeler Belediyesini yeniden kazanmak ve Büyükşehir Belediyesine de ne yüksek oranda destek vermek istiyoruz. Aynı zamanda da yapılacak olan genel seçimlerde de en yüksek oyla partimizi temsil edeceğiz. Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde Şehzadeler ilçesi olarak en yüksek oy oranıyla teşkilatımıza destek vereceğimizin sözünü buradan vermek istiyorum. Bugün bizleri tüm samimiyeti ile ağırlayan değerli Başkanımıza çok teşekkür ediyorum”diye konuştu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim