Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Polisten önemli çağrı: sakın gözünüzü kapatmayın!

Polisten önemli çağrı: sakın gözünüzü kapatmayın!

Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü,  vatandaşın huzur ve güvenliği için  hazırladığı uyarıcı broşürleri kentin işlek caddelerine asıldı. 'Çevrenizdeki olaylara gözünüzü kapatmayın' sloganıyla başlatılan kampanya ile vatandaştan şüpheli durumları 155 polis imdat hattına bildirmeleri istendi.
 

İHA-Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ilçenin çeşitli yerlerine vatandaşların huzur ve güvenliği için uyarıcı broşürler asıldı. 'Çevrenizdeki olaylara gözünüzü kapatmayın' sloganıyla başlatılan kampanya ile vatandaşların şüpheli durumları 155 polis imdat hattını aramaları istendi.

OLAY MEYDANA GELMEDEN ÖNLENEBİLİR
'Çevrenizdeki olaylara gözünüzü kapatmayın' yazılı afiş ve broşürler ilçedeki dükkanlara, belediye önüne, dev ekran önüne, Sarıgöl Hükümet Konağına ve okullara asıldığını belirten Sarıgöl İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Seydi Kazez, "Çevremizdeki olaylara gözümüzü kapatmayalım. Olay anında yapılacak bir ihbar, polisin zamanında olay yerine gitmesini sağlayacağından faillerin yakalanarak adli makamlara sevk edilmesi, suç işlemesi muhtemel şahısların yakalanarak olayların meydana gelmeden önlenmesi ve olay sayılarının azalmasını sağlayacaktır. Halkın can ve mal güvenliğinin korunmasına daha etkin ve verimli katkı sağlayacaktır. Bu nedenle çevreye uyarıcı amaçlı olarak astırdığımız afiş ve broşürlerde aynı zamanda vatandaşlarımızı uyuşturucu satıcılarına ve dolandırıcılara karşı, ev ve iş yeri güvenliği için de uyarılarda bulunmaktayız. Vatandaşlarımız gördükleri şüpheli durumlarda mutlaka 155 polis imdat hattını arasınlar." dedi.
 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim