Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Uzun ve adamları ev bastı!

Hamile eşinin gözü önünde öldüresiye dövdüler!

Uzun ve adamları ev bastı!

CHP Manisa İl Başkanlığına aday olacağını açıklayan Engin Uzun ve adamları, partili D. Y’i hamile eşinin önünde öldüresiye dövdü. Uzun ve adamları aynı olayda CHP İl Yöneticisi Demirhan Gözaçan’ı da darp etti.

TUNAY AKTAŞ

Manisa siyasetinde uzun yıllardır yer alan ve CHP Manisa İl Başkanlığına aday olacağını açıklayan Engin Uzun ve adamlarının kendisini sosyal medya paylaşımı nedeniyle öldüresiye darp ettiğini iddia eden CHP’li D. Y, “Önceki akşam, geçen hafta yaşanan bir olayla ilgili paylaşım yaptım. Bu paylaşım mevcut ilçe başkanın bir partilimize olan saldırısıydı. Bununla beraber daha önceki ilçe başkanlarımızla ilgili konular vardı yazmış olduğum mesaj içerisinde. Sonrasında E.U. tarafından telefonla arandım, hakaretlere ve tehditlere uğradım. Sonrasında 3 kişi evimin önünde, balkonda hamile eşim olayı izlerken üzerime saldırdılar ve beni darp ettiler” dedi.

CHP İL YÖNETİCİSİNİ DE DÖVDÜLER

Saldırganların CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Demirhan Gözaçan’ı da darp ettiğini ifade eden D.Y, “Yaşanan olaylar sırasında Cumhuriyet Halk Partisi Manisa İl Yönetiminden Demirhan Gözaçan arkadaşımız da olayların içerisindeydi. Bana saldırmış olan bu şehir eşkıyaları olayla hiç alakası olmayan tamamen bir arabulucu olmaya, ortamı yumuşatmaya çalışan sevgili Demirhan arkadaşımıza da kafa attılar. Ona da saldırdılar”

“GÖZAÇAN OLMASAYDI ÖLDÜRÜLEBİLİRDİM”

D.Y, “Demirhan Gözaçan sayesinde hayatım kurtuldu. Kendisi gelmeseydi muhtemelen öldürülebilirdim.  Çünkü yapılan saldırı sırasında ben yerdeyken kafama tekmeler atıldı. Tam sayıyı bilmiyorum ama muhtemelen 40’ın üzerinde sadece başıma tekme geldi. Olay sonrasında hastaneye ve karakola gittik. Gerekli şikayetlerde bulunduk. Bu işin takipçisi olacağız. Partimiz de bu kişilere gereken cezayı verecektir”dedi.

“PARTİLİLERE GÖZDAĞI VERİYORLAR”

Bu tür insanların partiden temizlenmesi gerektiğini belirten D.Y, “Geçen haftada aslında benzer bir olay yaşandı. Benimde Facebook’ta yaptığım paylaşım bu konu üzerineydi. Geçen hafta başka bir partili arkadaşımız, bu hafta ben. Önümüzdeki hafta merak ediyorum bu saldırı kime olacak. Her konuşmasında parti içi demokrasiden bahseden ve bu partiyi yönetmeye niyetli olduğu söylenen kişiler parti içi demokrasiden uzaklaşmış, kabadayılık yapmaya başlamış ve partililere saldırarak gözdağı vermeye çalışmaktadırlar. Parti içerisinde bu tip insanların artık temizlenmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi.

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim