Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Dev projeye 22 teklif

Dev projeye 22 teklif

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün girişimleriyle hazırlanan ve dünyaca ünlü Türk Mimar Emre Arolat tarafından projesi çizilen, 'Eski Garaj Yeni Proje'nin ihalesi gerçekleşti. 22 firmanın teklif verdiği ihale, şeffaf belediyecilik anlayışıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Web TV’den de canlı olarak yayınlandı. 

HABER MERKEZİ
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından eski garaj olarak bilinen alana yapılacak olan, içerisinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası, Kent Müzesi, bin tezgahlık pazaryeri, bin 500 kişilik salon, sinema salonu, kütüphane, kültür merkezi ve gençlik merkezini barındıran ‘Eski Garaj Yeni Proje’nin ihalesi Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir’in başkanlık ettiği ihaleye 22 firma teklif verdi. İhale, şeffaf belediyecilik anlayışıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Web TV’den canlı yayınlandı.
İhale ile ilgili konuşan Başkan Fevzi Demir, Manisa Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası ve çevre düzenlemesi yapım işi ihalesini yaptıklarını belirterek, “Yapılacak iş hizmet binasının yapımı ve çevre düzenlemesinin ötesinde Manisa’mıza yakışır sosyal yaşam alanları, kapalı pazaryeri, kapalı otoparkların olduğu komplike bir tesis olacak. İnşallah Manisa’mıza yakışır bir tesis yapacağız. Bu ihalemizde 54 firma EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden dosya satın almış olup ihale saati olan 10.00’a kadar 22 firma dosya vermiştir” dedi.
İhalenin başlamasıyla birlikte alınan tekliflerin ardından ihale komisyonu teklif dosyalarını inceledi. Canlı yayın eşliğinde yapılan ihalede dosyalar açılarak tek tek katılımcı firma temsilcilerine okunarak bilgilendirme yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, yapılan ihalenin Manisa’ya ve katılımcılara hayırlı olması dileğinde bulundu.
 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim