Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Başkan Ergün, beyin takımını topladı

Başkan Ergün, beyin takımını topladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi yönetim kadrolarıyla bir araya gelerek hayata geçen projelerin değerlendirmesini, 2018 yılında yapılması planlanan projeleri görüştü.

HABER MERKEZİ
Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Manisa’nın uzun yıllar boyunca yaşadığı sorunları bir bir ortadan kaldıran Manisa Büyükşehir Belediyesinde, hayata geçirilen projelerle ilgili de değerlendirme toplantıları gerçekleştiriliyor. Son olarak Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi yönetim kadrolarıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda 2017 yılında geride kalan sürede hayata geçirilen projeler ile 2018 yılında yapılması planlanan projeler de görüşüldü. Manisa Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediyesi olmak üzere yaklaşık 8,5 senedir görevde olduğunu hatırlatan Başkan Ergün, “Büyükşehir olmamızın ardından sorumluluk alanımız büyüdü. Ancak aynı zamanda icraatlarımız da büyüdü. Her şeyden önce Büyükşehir olmamızın ardından geride kalan 3,5 yıllık süre içerisinde yeni yapılanmanın getirdiği sıkıntıların aşılması ve 17 ilçemizde yapılanmanın tamamlanması nedeniyle sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

‘MANİSA MUAZZAM BİR İVME İÇERİSİNDE’


Yaz sezonunun geride kaldığını aktaran Başkan Ergün, “Bundan sonraki süreçte de sahada çok daha etkili bir şekilde çalışmaya devam etmeliyiz. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak biz bir ekibiz. Ekip olarak iyi çalışırsak ve sonucunda vatandaşlarımızdan bir ‘Allah razı olsun’ karşılığını alırsak ne mutlu bizlere. Hepimiz üzerimize düşeni en iyi şekilde gerçekleştirip, vatandaşlarımızı kucaklayıcı bir şekilde çalışmalıyız. Çok şükür sahada çok işimiz var. 30 Büyükşehir’in arasında yatırım itibariyle Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak muazzam bir ivme içerisindeyiz. Hemen hemen bütün ilçelerimizde yatırımlarımız ve hizmetlerimiz devam ediyor. Yaptığımız hizmetlerde eksiklikler varsa bunları sahada tespit ederek, çalışmalarımızı ivedi bir şekilde hayata geçirmeliyiz” diye konuştu.
BAŞKANLAR SAHADA

Asfalt noktasında çalışmaların hızla devam ettiğini vurgulayan Başkan Ergün, “Asfalt atılan ve alt yapısının tamamlanmasının ardından kilit parke taşı döşenen bölgelerimize önümüzdeki süreçte bizzat benim de katılımımla ziyaretler yapacağız. Ekip olarak çok daha fazla çalışmalıyız. Ulaşım noktasında da ilçelerdeki dönüşümlerimiz bitti. Önümüzdeki 3 aylık süre içerisinde en önemli projelerimizden bir tanesi elektrikli otobüs. Onun da bu ayın sonunda ihalesi gerçekleştirilecek. Bütün daire başkanlıklarımızla sahada olarak, vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda projeler üretmeye devam etmeliyiz” dedi.
 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim