Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Bari bu çocuğa bir forma verin!

Manisaspor’un Arsinspor ile oynadığı Ziraat Türkiye Kupası maçında minik taraftarın tişörtüne keçeli kalemle hazırladığı forma, Türkiye gündeminde yer aldı. Taraftarlar, yönetimin bu çocuğa forma hediye etmesini istiyor.

 

Eksi 3’ü önleyemiyorsunuz

Store’u açamıyorsunuz

Bari bu çocuğa forma verin!

 

MUSTAFA TATLI

Manisaspor ile Arsinspor arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında ilginç görüntü, Twitter’da Manisaspor TV’den paylaşıldı. Taraftarların sosyal medyada paylaştığı görüntüde, Manisasporlu bir minik taraftarın tişörtüne keçeli kalemle “Axelmea 10 Manisaspor” yazdığı kaydedildi. Taraftarlar, Manisaspor Kulübü’nü etiketleyerek bu çocuğa Axel Meye’nin formasının hediye edilmesini istedi. Ayrıca bu görüntü, yüzbinlerce takipçisi bulunan tribündergi sayfasından da “şartlar mutlu olmaya engel değil” diye paylaşıldı.

MANİSASPOR STORE SÖZÜ DE TUTULMADI

Öte yandan taraftarların ısrarla istemesine rağmen Manisaspor Store henüz açılmadı. Daha önce yönetim, Store’un Samsun maçında, Manisa 19 Mayıs Stadyumu’ndaki eski yerinde açılacağını ifade etmişti. Ancak o maçtan haftalar geçti. Hala Store yok. Taraftarlar, yeni sezon formalarını satın alamadıklarından yakınıyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim