Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Tur Yıldız Biçer: “Manisaspor'a her türlü katkıya hazırım”

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Manisaspor’a destek ziyaretinde bulundu, kombine bileti aldı, mesajını çok net verdi.

 

Manisaspor

partiler üstü

bir değerimizdir!

 

Tur Yıldız Biçer:

“Her türlü katkıya hazırım”

 

MUSTAFA TATLI

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Kubilay Koç ve partililerle birlikte Manisaspor’a destek ziyaretinde bulundu.

 “NE SAĞCIYIM NE SOLCU FUTBOLCUYUM FUTBOLCU”

19 Mayıs Stadyumu Kulüp Yönetim Merkezi’nde Başkan Abdullah Mergen, İkinci Başkan Hakkı Övünç ve Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Öztürk ile bir araya gelen CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, ziyarette yaptığı konuşmada Manisaspor’un hepimizin değeri olduğunu ve bu değere sahip çıkmamız gerektiğini belirterek, “Manisaspor kurulduğu günden bu yana tarihiyle, sosyal yapıya ve sportif faaliyetlere katkısıyla önemli bir değer. Aziz Nesin’in “Ne sağcıyım, ne solcu, futbolcuyum futbolcu” sözüyle bugün burada, Manisalı hemşerilerim gibi Manisaspor’un süper lige çıkması, oradan Manisa’yı gururla temsil etmesi ve hepimizin bu temsilden onur duyması adına nasıl katkı verebiliriz düşünceyle bulunuyorum. Başkanımız, Manisaspor’un süper lige çıkabilmesi için bütün Manisasporluların yapabileceği bir şey olduğunu, siyasilerin de siyasi kimliklerini bir kenara bırakıp bir araya gelmelerinin çözüm noktasında büyük anlam oluşturacağını ifade etti. Ben her türlü katkıya hazırım. Eğer Manisa'nın 9 milletvekili bir araya gelirse, katılmaya hazır olduğumu, Manisaspor’a sunabileceğimiz her katkıyı sunmaya hazır olduğumuzu bugün burada Sayın Mergen’e ifade ettik.” diye konuştu. Biçer, sözlerinin devamında kombine bilet alıp bundan böyle fırsat buldukça maçlara geleceğini de söyledi ve taraftarları kombine almaya çağırdı.

“ŞEHİRDE KONSENSÜS OLUŞTURULMALI”

Başkan Abdullah Mergen de ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Manisa’nın en büyük vitrini Manisaspor’dur. Sayın vekilimize Manisaspor konusundaki hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi. Manisa’dan hiçbir destek görmeyen Manisaspor’un sorunları için artık kişisel egoların bir kenara bırakılıp şehirde bir konsensüs oluşturulması gerektiğini ifade eden Mergen, “Ama maalesef Manisaspor yönetimi ve şahsım üzerinden;  eskiden adı dedikodu, arkadan konuşmak, iftira atmak olan, şimdiki ismiyle ise algı olan, algı operasyonlarıyla Manisaspor’a zarar veriliyor. Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte 4 senedir kimseden destek görmeden Manisaspor’u nasıl ayakta tuttuysak, bazı kesimlerinde popülist yaklaşımlarla değil, samimi bir şekilde bu kulübe destek vermesi gerekir. Manisaspor şahısların kurumu değildir, Manisaspor Manisa’ya aittir. Kurumlar da şahıslara ait değildir, milletindir, şehrindir.” diye konuştu. Öte yandan Biçer ziyarette, partililerle birlikte kulübe üyelik için başvuru formunu da Başkan Abdullah Mergen’e takdim etti.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim