Misafir
6,641
5,9182
253,95
ÜYE GİRİŞİ

Yunusemre Şerif Ali’yle anlaştı!

Sakatlanan Şahin Karaca’nın yerine bir süredir oyuncu arayan Mavi-Beyazlılar, Manisa Büyükşehir Belediyespor’da şampiyonluk yaşayan tecrübeli oyuncuyla prensipte el sıkıştı.

 

Yunusemre Şerif Ali’yle anlaştı!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig temsilcisi Yunusemre Belediyespor, Manisalı futbolseverlerin yakından tanıdığı orta saha oyuncusu Şerif Ali Eğilmez’i kadrosuna kattı. 22 yaşındaki oyuncu ile prensip anlaşmasına varan Mavi-Beyazlılar, bu transferle sakatlığı bulunan Şahin Karaca’nın yerini doldurmuş oldu. Salihli Belediyespor’da yıldızı parlayan Şerif Ali, 2.5 sezon Manisa Büyükşehir Belediyespor formasını giyerken, 2014-2015 sezonunda Büyükşehir ile 3. Lig’e yükselme sevinci yaşamıştı. 2015-2016 sezonunun ikinci yarısını Utaş Uşakspor’da geçiren Şerif Ali, geçen sezonu ise Kocaçeşmespor ve Alaşehir Belediyespor takımlarında geçirdi. Alaşehir’de 12 maçta 3 gol atan Şerif Ali Eğilmez, Salihli Kocaçeşmespor’da ise 9 maça çıktı. Şerif Ali, 114 resmi maçta 22 gol attı.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim