Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

DEĞERLİ ÇOCUKLAR

Piyasa değeri olarak bu ligin 17’inci sırasında yer alan Siyah-Beyazlılar, kendisinden kat ve kat bütçe yapan takımları sollayarak 4’üncü haftayı 7’inci sırada tamamladı. Şehrin duyarsızlığıyla adeta yalnızları oynayan Tarzan, bunca olumsuzluğa rağmen büyük alkışı hak ediyor.

 

DEĞERLİ ÇOCUKLAR

 

Tarzan zengin rakiplerini solladı

 

MUSTAFA TATLI

Manisaspor, 4’üncü haftası geride kalan TFF 1. Lig’de haftayı 6 puanla 7. sırada tamamladı. Transfermarkt verilerine göre 10,05 milyon euroluk piyasa değeri ile bu ligin 3. sırasında yer alan Boluspor’u dize getirmeyi başaran Siyah-Beyazlılar, bunca olumsuzluğa rağmen yaptığı çıkışla büyük alkışı ve saygıyı hak ediyor.

PARALI KULÜPLERİ GERİDE BIRAKTILAR

Maddi sıkıntılara rağmen ilk iki haftayı puansız geçirdikten sonra Gaziantepspor ve Boluspor galibiyetleriyle 2’de 2 yapan Manisaspor, piyasa değeri sıralamasında bu ligin 17. sırasında yer alıyor. 3. 80 milyon euroluk piyasa değeri bulunan Tarzan, 11.03 milyon euro ile ikinci sırada yer alan Adanaspor’u, 9.85 milyon euro ile dördüncü sırada yer alan Ankaragücü’nü, 9.53 milyon euro ile beşinci sırada yer alan Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü’nü, 9,23 milyon euro ile altıncı sırada yer alan Samsunspor’u, 7,75 milyon euro ile sekizinci sırada yer alan Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor’u, 6,60 milyon euro ile 10. sırada yer alan Eskişehirspor’u puan sıralamasında solladı.

EKSİ PUAN CEZASI BU ÇOCUKLARA SAYGISIZLIK OLUR

Şehrin takımına olan duyarsızlığı ortada. Eksi puan cezaları ise kapıda. Geçmiş borçlardan ötürü eksi 3 ile eksi 9 puan silme cezası gelmek üzere. Bunun cevabı 10 günlük süreç içerisinde belli olacak. Ulusal lisans için gerekli eksiklikler tamamlanamazsa bu çocukların emeğine büyük saygısızlık olmuş olacak.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim