Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

BUNU DA GÖRDÜK!

8 yıllık belediye iktidarında “bileğimi kesseler siyah-beyaz akar” dediği Manisaspor’a bir tek kalıcı gelir getirici icraat yapmayan, Manisa’nın en büyük marka değerini görmezden gelmeye devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kasasında trilyonları bulunan, ilçe belediyesinin tam desteğiyle Türkiye’nin en borçsuz kulüplerinden biri olan Akhisar Belediyespor’u ihya etmeye devam ediyor. Ergün, Yeşil-Siyahlılar’a otopark desteğinden sonra bu kez de modern bir tesis kazandıracak.

 

BUNU DA GÖRDÜK!

 

Bu ne perhiz

bu ne lahana turşusu

 

 

MUSTAFA TATLI

Manisaspor maddi anlamda çok zor günler geçiriyor, eksi puan cezaları ile karşı karşıya kalıyor ancak “bileğimizi kesseler siyah-beyaz akar” diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa’nın en büyük marka değerini yok saymaya devam ediyor. 8 yıllık belediye iktidarında Siyah-Beyazlı ekibe kalıcı gelir getirici icraat yapmayan Ergün, Türkiye’nin en borçsuz kulüplerinden biri olan ve kasasında trilyonları bulunan Akhisar Belediyespor’a tesis sözü verdi.

2018 YILINDA TESİS KAZANDIRACAK

Manisaspor şampiyonluğa koşarken sahneye çıkan ancak küme düşme potasında olunca ortalıkta görünmeyen Ergün, geçtiğimiz günlerde Akhisar Belediyespor’a 2 milyon 664 bin TL gelir getirecek otopark desteği vermişti. Manisasporlu taraftarların büyük tepkisini çeken bu gelişme sonrasında Ergün, hız kesmedi ve bir açıklama daha yaparak Akhisar Belediyespor’a 2018 yılında tesis kazandıracaklarının sözünü verdi.

“BİR İKİ AYA KADAR İHALESİ YAPILACAK”

Akhisar ilçesinin 95’inci kurtuluş yıldönümü kutlamaları kapsamında Türk Pop Müziği’nin ‘kraliçe’si Hande Yener’in konserinde yer alan Ergün, Akhisar Belediyespor’un Manisa’yı Spor Toto Süper Lig’de en iyi şekilde temsil ettiğini dile getirerek, “Ben sporu seven bir insan olarak bütün Manisa’da yer alan kulüplere hangi kategoride olursa olsun gerekli destek ve katkıyı veriyoruz.  Bugün bizi en iyi şekilde temsil eden Akhisarspor’a ve yöneticilerine bir kere daha teşekkür ediyorum. Verdiğimiz destek helal hoş olsun. Buradan Hüseyin Başkan’a bir söz daha verdim. Akhisarspor’un hazırlamış olduğu tesis ve mevcut sahalarıyla projesi bana geldi. Bunu da söz verdim, şuanda ihale hazırlıkları yapılıyor. Bir iki aya kadar ihalesini de yapacağız. Yeni tesisleri de Allah nasip ederse 2018 yılında Akhisarspor’a kazandıracağız. Bunu da buradan söyleyeyim” diye konuştu. Ergün, kendisine takdim edilen formayı öpmesi ise dikkat çekti.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim