Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Mahallede sünnet olmayan çocuk kalmadı

Mahallede sünnet olmayan çocuk kalmadı

Manisa'nın Salihli ilçesinde düzenlenen toplu sünnet töreni ile dar gelirli vatandaşların yaşadığı mahallede 108 çocuk sünnet oldu.


İHA-Diyarbakır’da 2001 yılında saldırıya uğrayarak şehit düşen Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın isminin yaşatıldığı Manisa’nın Salihli ilçesinin merkez kenar mahallelerinden birisi olan Gaffar Okkan Mahallesi’nde düzenlenen toplu sünnet şöleni ile mahallede sünnet olmayan çocuk kalmadı. Gaffar Okkan Mahalle Muhtarı İrfan Özdemir öncülüğünde İzmirli bir hayırsever tarafından gerçekleştirilen toplu sünnet şöleninde 108 çocuk sünnet ettirildi. Gaffar Okkan Mahallesi Camisi bahçesinde gerçekleştirilen toplu sünnet şöleni ile ilgili olarak Mahalle Muhtarı Özdemir, sünnet olan 108 çocuğun giyim dahil olmak üzere tüm masraflarının İzmirli hayırsever iş adamı Rifat Katrancı tarafından karşılandığını söyledi.

“SÜNNET OLMAYAN ÇOCUK KALMADI”
Hayırsever iş adamının katkılarıyla mahallede toplu sünnet şölenini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Mahalle Muhtarı Özdemir, gerçekleştirilen toplu şölen ile 108 çocuğun erkekliğe ilk adımını attığını belirtti. Muhtar Özdemir, gerçekleştirilen toplu sünnet şöleni ile mahallede sünnet olmayan hiçbir çocuğun kalmadığını ifade ederek, mahalle adına bu toplu sünnet şöleninden dolayı hayırsever işadamı Rifat Katrancı’ya teşekkür etti.
 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim