Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Vali Güvençer’den  bayrak çağrısı

Vali Güvençer’den  bayrak çağrısı

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer Zafer Bayramı’nın daha coşkulu ve katılımlı kutlanması amacıyla, Manisalıları 30 Ağustos günü, varlığımızın ve bağımsızlığımızın sembolü Türk bayraklarıyla donatmaya davet etti.

HABER MERKEZİ

Vali Güvençer, bayramın coşku içinde kutlanması için Valilik ve yerel yönetimler tarafından çeşitli programlar hazırlandığını belirterek, ilimizin Türk Bayrakları ile donatılmasının Bayram sevincimize daha da anlam katacağını söyledi.

CUMHURİYETİMİZİN TEMELLERİ OLUŞTU

Vali Güvençer,  açıklamasında şu ifadelere yer verdi “95 yıl önce 26 Ağustos’ta Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde başlayan, her türlü yokluk ve imkansızlığa rağmen aziz milletimiz ve kahraman ordumuzun azmi, fedakarlığı ve inancı sayesinde 30 Ağustos’ta kazanılan zafer, Cumhuriyetimizin temellerini oluşturmuştur. Tarih boyunca birlik ve beraberlik içerisinde, istiklal ve bağımsızlığına kasteden her türlü girişime karşı koyan, bağımsız yaşama arzusundan asla vazgeçmeyen Milletimiz, 30 Ağustos 1922’de elde ettiği büyük zaferle, üzerinde yapılan hesapları boşa çıkarmıştır. Bugün de bizlere düşen, ecdadımızın kanlarını dökerek kurduğu Cumhuriyetimizi birlik ve beraberlik içerisinde daha da yüceltmek ve güçlendirmektir. Türk Milletinin tarihe destan yazdığı Kurtuluş Savaşını taçlandıran 30 Ağustos Zafer Bayramının 95. Yıldönümünde,  Manisa ilimiz ve ilçelerini en ücra köşelerine kadar varlığımızın ve bağımsızlığımızın sembolü Türk Bayrakları ile donatalım. Evlerimizi ve işyerlerimizi en yoğun katılımla Türk bayrakları ile süsleyerek, Bayramımızı kutlayalım”dedi.

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim