Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

‘Çözüm’le sorgulayan bir nesil geliyor

‘Çözüm’le sorgulayan bir nesil geliyor

Çözüm Koleji Yönetim Kurulu üyeleri düzenledikleri basın toplantısında Çözüm Koleji’ni tanıttı. En önemli artılarının öğretmen ve yönetici kadrosu olduğunu belirten Çözüm Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Aksoy, amaçlarının sorgulayan bir nesil yetiştirmek olduğunu söyledi.

BUKET UŞAKLI

Çözüm Koleji tarafından düzenlenen basın toplantısında Yönetim Kurulu üyeleri, kurumu tanıttı. Çözüm Koleji’nin bahçesinde gerçekleşen toplantıya Çözüm Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Aksoy, Çözüm Koleji Müdürü Cemalettin Akgül, okulun öğretmenleri ve basın mensupları katıldı.

550 ÖĞRENCİ KAPASİTESİ VAR

Toplantıda Çözüm Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Aksoy, Eski Bozyaka Restoran’ın bulunduğu alanda açılan okulla ilgili bilgi vererek “Çözüm Koleji ana sınıfı, ilkokul ve ortaokul olmak üzere üç kısım. Okulumuz tam kapasite dolduğu zaman 550’ye yakın öğrenci kapasitesine ulaşacak. Toplam 23 dersliğimiz var. Alanında uzman ve en iyisi olduğunu iddia ettiğimiz 27 kişilik de öğretmen kadromuz hazır. Kapalı spor salonu, yüzme havuzu, halı saha, basketbol, voleybol ve tenis sahaları, kütüphane, drama ve sinema salonlarıyla tam donanımlı bir yapı” şeklinde konuştu.

“AMACIMIZ SORGULAYAN BİR NESİL YETİŞTİRMEK”

En önemli artılarının öğretmen ve yönetici kadrosu olduğunun altını çizen Aksoy, amaçlarının sorgulayan bir nesil yetiştirmek olduğunu söyledi. Aksoy, konuşmasını “Elindekiyle yetinmeyi bilen değil, sorgulayan, araştıran ve çözüm üreten bir nesil hedefliyoruz. Buna göre de kadromuzu seçtik. 11 Eylül’de okulumuzun açılışını düzenlenecek törenle gerçekleştireceğiz” sözleriyle tamamladı.

“HER ÖĞRENCİ ÖZELDİR”

Aksoy’dan sonra konuşma yapan Çözüm Koleji Müdürü Cemalettin Akgül ise “Her öğrenci özeldir. Biz de her öğrencinin farklı olan özelliğini görüp ona göre bir programla donanımlı bir öğrenci profili oluşturmak için yola çıktık. Geniş bir mülakattan sonra öğretim kadromuzu belirledik. 450 öğretmen mülakata katıldı ve biz en iyileriyle yola devam edeceğiz. Hedefimiz memleketini seven, devletine, milletine, örf ev adetlerine bağlı öğrenciler yetiştirmek” ifadelerini kullandı.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim