Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Böyle personel ayakta alkışlanır

Böyle personel ayakta alkışlanır

Manisa’da Atatürk Kent Park’ta vakit geçiren bir vatandaş, cüzdanını ve araç ruhsatını burada düşürdü. Parkta devriye gezen güvenlik personeli Halit Okar’ın bulduğu cüzdan sahibine teslim edildi.

HABER MERKEZİ

Atatürk Kent Park’ta cüzdanını ve araç ruhsatını düşüren vatandaşın imdadına güvenlik görevlisi yetişti. Bugün sabah vardiyasında görevli olduğu Atatürk Kent Park’ta devriye sırasında yerde cüzdan ve araç ruhsatı bulan güvenlik görevlisi Halit Okar, durumu hemen Güvenlik Şube Müdürü Kemal Kaplan’a bildirdi. İsminin Murat Aslan olduğu tespit edilen vatandaşın iletişim bilgilerine ulaşılarak, bulunan cüzdan ve araç ruhsatı kendisine teslim edildi.

VATANDAŞ MUTLU OLDU

Cüzdanını ve araç ruhsatını güvenlik görevlilerinin elinden alan Murat Aslan, herkese teşekkür ederek, “Cüzdanımda 1600 TL nakit vardı. Kaybettiğim fark edince çok üzüldüm. Manisa Büyükşehir Belediyesinden tarafıma ulaşılınca üzüntüm yerini sevince bıraktı. Böylesine duyarlı ve işine bağlı çalışanların olması beni mutlu etti. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

AMİRDEN TEŞEKKÜR

Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaş öncelikli çalışma yaptıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra da, cüzdanı bulan güvenlik görevlisini dürüst davranışından dolayı tebrik ederek, “Amacımız Büyükşehir Belediyesi çatısı altında dürüst, onurlu personelleriyle kamu çalışmalarının yürütülmesi, vatandaşlarımızın her ortamda rahat ve güvenle hareket edebilmeleridir. Personelimizi dürüst tavrından ve görev bilincinden dolayı kutluyorum” diye konuştu.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim