Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

AKP’li Dağ’dan partililere sosyal medya uyarısı

AKP’li Dağ’dan partililere sosyal medya uyarısı

Teşkilatla ilgili sorunlarını sosyal medya aracılığıyla paylaşan parti üyelerini eleştiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, bu tür kirli muhalefet yapanların parti içerisinde yerinin olmadığını vurgulayarak “Sosyal medya çıktı mertlik bozuldu.”dedi.

İHA- AK Parti Turgutlu İlçe Başkanlığı 6. Olağan kongresi yapıldı. İki liste halinde başlayan kongrede adaylardan Mehmet Gürelli son anda adaylıktan çekilince mevcut başkan Mürşit Gedizli seçime tek liste giderek delegelerin güvenoyunu aldı.
Olağan kongrede divan başkanlığını Manisa İl Başkan Yardımcısı Ataman Taydaş yaparken kongre saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı ile başladı. Açılış konuşmasını yapan AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli, "Bu davanın her kademesinde görev yaparak ilçe başkanı olmuş birisiyim. Bu dava için mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu davada fitne ve fesata müsaade etmeden Ak kadrolarla bu millete hizmet edeceğiz. Gençlerimizle, kadın kollarımızla her an sahada olduk. Bütün kademelerimiz ile durmadan çalışacağız. Ak kadrolarla 2023, 2071 hedeflerine yürüyeceğiz. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izinden yürüyeceğiz” şeklinde konuştu.
"SOSYAL MEDYA ÇIKTI MERTLİK BOZULDU"
Türkiye'nin önemli bir süreçten geçtiğine vurgu yaparak konuşmasına başlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, "Türkiye önemli bir eşikten geçiyor. Avrupa Birliği önemli hedeflerimizden ancak şuanda bu birlik üyeleri Avrupa birliğini kendi evlerinin arka bahçesi zannediyor. 15 Temmuz gecesi sahne alan Türk halkı destan yazmıştır. Ancak hala kontrollü darbe ifadeleri bu halkın vicdanını yaralamaktadır. 2001’den bu yana ülkemize hizmet ediyoruz. IMF’ye borçluyduk, şimdi borç veriyoruz. Büyüme konusunda ayağımızda çok bağ olmasına rağmen yol kat ediyoruz. Bir yerde başarı varsa haset eden çok olur. Recep Tayyip Erdoğan Gençlik kolları başkanlığından Cumhurbaşkanlığına uzanan bir kariyer ve her türlü şer odaklarına müsaade etmezken Ak kadroların desteği ile yola devam edecektir. 16 yıldır bu mücadele bu ülkenin umudu ve ümidi oldu. 2001 Türkiye’sinden bu yana her türlü devirme projelerine karşı dimdik ayaktayız ve büyümeye devam ediyoruz. Dünyaya sömürü getirenler yerle yeksan olmaya yakınlar, tarihsel köklerimize sahip çıkarak, modern yapımızı hayata geçirerek Türkiye’nin vizyonunu her gün geliştirdik. Metal yorgunluk konusunda uyarıları aldık ve ince eleyip sık dokuyarak çalışmalarımızı yaptık. Tabii ki yorulmalar olabilir ancak biz kimseyi görevden ayırmayız. Dinlenmeler yapılır ama bu dava bırakılmaz. Biz halkın hizmetkarı olmak için sahalara çıkarız, koltuk için değil. Üyelerimizin teşkilatla, yönetimlerle sorunu olabilir ancak dava adamı sıkıntılarını sosyal medya üzerinden muhalefet yapmaz. Sosyal medya çıktı, mertlik bozuldu. Sosyal medyada her türlü kirli muhalefeti yapanlar aramızda olamaz. Kimileri asılsız haberler üzerinden algı oluşturmaya çalışabilir. Bunlara müsaade etmemeliyiz ve bu yollara başvurmamalıyız. Teşkilatlarınıza sahip çıkın, sıkıntılarımızı ve sorunlarımızı mertçe, yüz yüze çözelim. Herkese eşit bakarak herkesi kucaklayarak yola devam etmeliyiz. Kongremiz teşkilatımıza hayırlı uğurlu olsun. Bu kongreler yeni heyecanımızın başlangıcı olsun” dedi.
Kongreye tek liste halinde giden 403 delegesi bulunan AK Parti Turgutlu İlçe Başkanlığında mevcut başkan Mürşit Gedizli yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim