Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Gökçek burada Ergün nerede?

Sıkıntılı günler geçiren Manisaspor’un Büyükşehir Belediyesi’nden destek alamadığı kritik dönemde, rakibimiz Ankaragücü, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in desteğiyle can buldu. Ligin başlamasına 1 gün kala iş adamlarını toplayan Gökçek, bir gecelik operasyonla transfer yasağını kaldırdı. Şimdi soruyoruz:

 

Gökçek burada

Ergün nerede?

 

BİR GECEDE 7 MİLYON TL!

Gökçek işadamlarını topladı

Ankaragücü’nün yasağını kaldırdı

 

MUSTAFA TATLI

Makukula’ya olan 1.6 milyon euroluk borcu nedeniyle lige eksi 9 puan cezası ile başlama ihtimali bulunan ve TFF’den 1 milyon TL’yi bulan transfer yasağı nedeniyle transfer yapamayan Manisaspor, cumartesi günü ligin ilk haftasında Çaykur Rizespor’un konuğu olacak. İstediği transferleri tam olarak yapamayan Tarzan, sıkıntılı dönemde Karadeniz’de puan arayacak. Ligin başlamasına saatler kalırken, 7 milyon TL transfer yasağı bulunan Ankaragücü ise bugünkü Erzurumspor maçına 6 kişi ile çıkma tehlikesini, Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle bertaraf etti.

GÖKÇEK ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI

Ankaragücü yönetimi ve bazı iş adamları ile Büyükşehir Belediyesi Mogan Tesisleri’nde toplantı yapan Başkan Gökçek, bu sezon için 2 ay gibi kısa sürede toplam 9 milyon TL’lik destek buldu. 5 milyon TL sponsorluk anlaşması imzalayan ve 4 milyon TL de önceki akşam işadamlarından toplayan Gökçek, 3 milyon TL’lik spor toto haczini de kaldırdı.  Bir gecede 7 milyon TL bulan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, son hamlesi ile Ankaragücü'ne yaptığı yardımın miktarının toplam 67 milyon TL’ye ulaştığı kaydedildi.

ADANA DEMİR DE CAN BULUYOR

Öte yandan bir Büyükşehir desteği Adana’dan geldi. Adana Demirspor Başkanı Mehmet Gökoğlu, TFF’ye yatacak 5 milyon 500 bin TL’yi Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün vereceğini açıkladı.

SAHİPSİZ MANİSASPOR BU ORTAMDA YARIŞACAK

Büyükşehir belediyelerinin şehrin marka takımlarına ne kadar etki ettiği ortada. Çok zor günler geçiren Manisaspor’un ise hem transfer tahtası kapalı hem de Makukula’dan olası eksi 9 puan cezası gündemde. Taraftarlar, böyle bir lig ortamında Manisaspor’un ayakta kalmasının çok zor olduğunu, bir an önce şehrin üzerine düşeni yapması gerektiğini kaydettiler.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim