Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Afyon kampının faturasını AÇIKLAYIN!

Manisa spor kamuoyu, yaklaşık bir aydır Afyon’da kamp yapan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un ne kadar harcama yaptığını merak ediyor.

 

Afyon kampının

faturasını

AÇIKLAYIN!

 

Kamp faturası

ne kadar?

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Spor Toto 3. Lig hedefi için yaptığı iddialı transferlerle ligin en maliyetli kadrosunu oluşturan Manisa Büyükşehir Belediyespor, yaklaşık 1 aydır Afyon’da kamp yapıyor.  10-25 Temmuz’da ilk etabı gerçekleştiren ve iki günlük iznin ardından 28 Temmuz’da tekrar toplanan, 11 Ağustos’a kadar burada çalışacak olan Yeşil-Beyazlılar’ın, bölgede lüks otellerin başında gelen Afyon Korel Termal Otel’de kaldığı iddia ediliyor. Yeşil-Beyazlılar’ın kaç kişiyle ne kadar maliyete kamp yaptığı spor kamuoyunda tartışılan hususların başında geliyor. Kampta başkan ve bazı yöneticilerin de yer aldığı, bu masrafların kulüp kasasından mı yoksa cepten mi olduğu merak ediliyor.

MANİSASPOR 19 GÜNLÜK KAMP YAPABİLMİŞTİ

Makukula borcu nedeniyle oldukça zor günler geçiren TFF 1. Lig ekibimiz Manisaspor ise yeni sezon hazırlıklarına 29 Haziran Perşembe günü kendi tesislerinde başlamıştı. Tarzan’ın 10 Temmuz’da başlayan Kartepe Green Park’taki 11 gün süren kampına, 55 bin TL ödeme yaptığı, 8 günlük Afyon kampına ise 50 bin TL ödeme yaptığı kaydedildi. Manisaspor’un kampında bir tek Futbol Şube Sorumlusu Muzaffer Etçil yer almıştı. Şimdi kamuoyu, Büyükşehir Belediyespor’un 1 ay süren Afyon kampının toplam maliyetinin ne kadara mal olduğunu merak ediyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim