Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Türk Sağlık-Sen’e yeni şube başkanı

Türk Sağlık-Sen’e yeni şube başkanı

Türk Sağlık-Sen Manisa Şube Başkanı Rıtvan Mutlu’nun görevden ayrılmasının ardından toplanan sendikanın şube yönetim kurulu yeniden görev dağılımı yaptı. Şube başkanlığına  Feymi Türemiş seçildi.

 Türk Sağlık-Sen Manisa Şube Başkanı Rıtvan Mutlu’nun görevden ayrılmasının ardından toplanan sendikanın şube yönetim kurulu yeniden görev dağılımı yaptı. Yapılan toplantıda Türk Sağlık Sen Manisa Şube Başkanlığına şube başkan yardımcısı Feymi Türemiş’in seçildiği öğrenildi. 

ÇALIŞANLARIN SESİ OLACAK
Türk Sağlık Sen Manisa Şube Başkanı Rıtvan Mutlu’nun görevden ayrılmasının ardından toplanan sendikanın şube yönetim kurulu yeniden görev dağılımı yaptı. Yapılan görev dağılımının ardından Türk Sağlık Sen Manisa Şubesinin yeni başkanı seçilen Feymi Türemiş, “Şube yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın teveccühü ile şube başkanlığı görevine seçildim. Uzun yıllardır teşkilatımızın içerisinde yer alan biri olarak şubemiz için tüm gücümüzle çalışmaya ve çalışanların haklı mücadelesindeki gür ses olmaya, haksızlıklara karşı durmaya devam edeceğiz. Sivil toplum örgütü olarak marka haline gelen şubemizi daha yukarılara taşımanın gayreti içerisinde olduk olmayı da sürdüreceğimiz. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.
Türk Sağlık Sen Manisa Şube Başkan yardımcılıklarına ise İrfan Çelikkanat, Ali Dağlıoğlu, Aydın Akagündüz ve Ahmet Karakaya’nın getirildiği öğrenildi.
 

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9 10
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim