Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Manşet 7 yaşında

MANŞET 7 YAŞINDA

Kentimizin ekonomik, sosyal, kültürel ve politik yaşamını tarafsız  ve objektif yayın politikası ile halka doğru ve dürüst haber ileten Manisa Manşet Gazetesi, bugün 7. yaşını doldurmanın gururunu yaşıyor

HABER MERKEZİ

Manisa’da 2010 yılında yayın hayatına başlayan ve kentimizde yaşayan vatandaşların doğru haber alma, bilgi edinme hakkını gözeten gazetemiz, okurlarının güveniyle her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam ediyor.

TARAFSIZ OBJEKTİF

Gazetelerin tarafsızlığını çok da koruyamadığı günümüzde hiçbir partiye, hiçbir gruba, hiçbir kuruluşa bağlı kalmadan tarafsız yayın ilkesi ile Manisalıların güvenini kazanmayı başaran gazetemiz, 7 yıldır başarıyla sürdürdüğü tarafsız ve objektif yayın politikasıyla  toplumun gözü kulağı sesi olmaya devam ediyor.

HALKIN GAZETESİ 

Manisa’nın en genç yerel gazetesi olmasına rağmen, kısa zamanda halkın gazetesi olmayı başaran Manisa Manşet, cesurca yaptığı özel haberler ile de farkını ortaya koyarak  8. yaşına girmenin mutluluğunu yaşıyor.

Kurulduğu günden bu yana ilkeli yayın anlayışından hiçbir zaman taviz vermeyen, benzer yayın organlarından  farklı,  cesur tarzıyla Manisa’nın gündemini belirleyen Manisa Manşet Gazetesi. bundan sonraki dönemde de  halka karşı sorumluluğunu unutmadan ve çizgisini değiştirmeden yoluna devam edecek…

‘BAŞARILI YAYINLARLA KATKI SUNMAKTA’

Gazetemizin kuruluş yıldönümünde gönderdiği mesajla gazetemizin yaşını kutlayan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer mesajında  şu ifadelere yer verdi “ İlimiz Manisa’da kurulduğu 2010 yılından bu yana yaptığı başarılı yayınlarla, ilimizin tanıtılmasına ve kamuoyunun bilgilendirilmesine önemli katkılar sunan gazetenizin kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Gazetenizin başarılı yayıncılığının bundan sonra da süreceği inancıyla, Gazetenin İmtiyaz Sahibi Seyfettin Değirmenci başta olmak üzere, şahsınızda tüm gazete çalışanlarına saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9 10
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim