Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Siyaseti kulübe sokmadım!

Görevi bıraktığını açıklayan Horozköyspor Başkanı Osman Yıldırım’dan çarpıcı açıklamalar

 

Siyaseti kulübe sokmadım!

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Süper Amatör Lig’de mücadele eden Horozköyspor’da yeni sezon öncesi belirsizlik devam ederken, mevcut başkan Osman Yıldırım, görevi bıraktığını açıklamıştı. Kulübe sahip çıkılmasını beklediğini ifade eden Yıldırım, “Bu kulübü almak isteyen samimi kişilere alacaklarımın tamamından feragat ederek bırakmaya hazırım” derken, çok önemli açıklamalarda bulundu.

“1.5 MİLYON TL CEBİMDEN HARCADIM”

Kendi cebinden harcama yaptığının altını çizen Yıldırım, “7 yıllık başkanlık sürecimde büyük başarılar elde ettik. 2. Amatör Lig’den uzanan şampiyonluklar hikayesi, Bölgesel Amatör Lig’e kadar devam etmişti. Maalesef 2015-2016 sezonunda tecrübesizliğimizin kurbanı olduk ve yeniden Süper Amatör Lig’e düştük. Süper Amatör Lig’de bu sezon şampiyonluk parolasıyla yola çıkmıştık. Ancak futbolcuların gönderdiğimiz primleri beğenmeyip iade etmesi beni çok üzdü. Bu yüzden ‘madem parayı beğenmiyorsunuz, buyrun siz yönetin’ diyerek görevi bırakma kararı aldım. O primleri halen saklıyorum. Sonradan pişman oldular ama iş işten geçti. Horozköyspor, yeniden BAL’a dönme şansını kaybetti. Açıkçası küstürüldüm. 7 yıllık başkanlık sürecimde 1.5 milyon TL cebimden harcama yaptım. Amacım, gençlere futbol oynatmaktı. Şu anda beklemedeyim. Bazı alacaklarım olsa da kulübe hibe etmeye hazırım. Ama bu kulübü alabilecek kimseler hâlâ ortada yok” dedi.

“DEVAM EDEBİLİRİM DE ETMEYEBİLİRİM DE”

Kulübün içine siyaseti sokmadığının altını çizen Yıldırım, “Hiçbir zaman bu kulübün içine siyaseti sokmadım. Somaspor deplasmanında çirkin tezahüratlarla karşılaşmamıza rağmen burada kendilerine çiçek vererek örnek bir davranışta bulunduk. Göreve devam edip etmeyeceğim önümüzdeki günlerde netlik kazanır, neler olacağını bilemiyorum” diye konuştu.

 

 

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9 10
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim