Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Aşkın ateşi!.

Vizyona kattığı değerlerle Türk futboluna yön veren Manisaspor’un 52’inci kuruluş yıldönümü görkemli bir şekilde kutlandı. Binlerce taraftar, yaktıkları meşalelerle Manolya Meydanı’nı adeta cehenneme çevirdi!

 

AŞKIN ATEŞİ

 

MANİSASPOR 52 YAŞINDA

 

Manisaspor’un 52’inci yaşı, Manisaspor 1965 Taraftarlar Derneği’nin muhteşem organizasyonuyla kutlandı. Öncelikle iftar yemeği ile başlayan organizasyon, Manolya Meydanı’ndaki havai fişek ve meşale şovlarla sona erdi.  Şehit Pilot Üsteğmen Okan Divrik Parkı'ndaki iftara AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk (Manisaspor yönetim kurulu üyesi), Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı İdris Avşar, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler, Manisa Büyükşehir Belediyespor eski başkanı Cenk Ergün ve çok sayıda taraftar ile aileleri katıldı. Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen iftara katılmazken, Manisaspor İkinci Başkanı Hakkı Övünç, Kulüp CEO’su Mustafa Karakaş iftarda yer aldı. Törende konuşma yapan 1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Altan Çakıcı, kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederken, Manisaspor'a sahip çıkılması çağrısı yaptı. Konuşmanın ardından Manisaspor şarkıları söylendi ve yapılan tezahüratlarla kutlama doruğa çıktı.

GÖKYÜZÜNÜ AYDINLATTILAR

İftar alanında başlayan ve yaklaşık 2 bin taraftarın katıldığı kutlamalara, Manolya Meydanı'nda devam edildi. Meydanda bulunan havuzun etrafını saran taraftarlar, ellerindeki yüzlerce meşaleyi aynı anda yakarak, gökyüzünü aydınlattı. AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli de yaktığı meşaleyle kutlamaya renk kattı. Yakılan meşalelerden dolayı bazı taraftarlar zehirlenme tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Onların imdadına ise polis müdürleri yetişti.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9 10
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim