Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Yunusemre personeli etkili iletişimi öğreniyor

Yunusemre personeli etkili iletişimi öğreniyor

Yunusemre Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeline yönelik etkili iletişim teknikleri konulu seminer verildi. Manisa Sosyal Bilimler Lisesi’nin yürüttüğü Aktarılabilir Becerilerin Geliştirilmesinde Yeni Eğitimler başlıklı projesi kapsamında verilen eğitim, belediye bünyesindeki hanım lokalleri ve kreşlerle devam edecek.

HABER MERKEZİ

Yunusemre Belediyesi, Manisa Sosyal Bilimler Lisesi tarafından yürütülen “New Educations In Developing Transversal Skills - Aktarılabilir Becerilerin Geliştirilmesinde Yeni Eğitimler başlıklı Erasmus projesinin yaygınlaştırmasına destek verdi.  Yapılan işbirliği çalışmalarıyla proje kapsamında, İngilizce öğretmenleri Aslıhan Şirin ve İlknur Aktaş tarafından Halkla İlişkiler Müdürlüğü  personeline “Etkili İletişim Teknikleri” konulu seminer verildi. Yunusemre Belediyesi desteğiyle önümüzdeki dönemde hanımlar lokalleri ve kreşlerde gerçekleştirilecek seminerlerle projenin halka ulaşması ve yaygınlaştırılması sağlanacak. 

PROJE HAKKINDA

Avrupa Birliği finansmanıyla gerçekleştirilen ve Romanya'dan Edulife adlı bir sivil toplum kuruluşu koordinatörlüğündeki projenin; Türkiye, Belçika, İspanya, İtalya, Hırvatistan ve Polonya'da farklı kurumlardan ortakları bulunuyor. Bir teknoloji şirketi, iki sivil toplum kuruluşu, iki ilkokul ve üç lisenin işbirliğiyle yürütülen projenin amacı; okulda aldıkları klasik eğitimin yanı sıra, günümüz dünyasında daha nitelikli bir yaşam sürebilmek için ihtiyaç duydukları gerekli becerileri gençlerimize kazandırabilmek. Nisan-Mayıs 2017 döneminde projenin Kişisel Gelişim Modülünü hazırlayan Manisa Sosyal Bilimler Lisesi, yaygınlaştırma eğitimlerine devam edecek.

 

 

 

 

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim