Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Ak Parti kongreye 19 otobüsle gidiyor

Ak Parti kongreye 19 otobüsle gidiyor

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli,  AK Parti olağanüstü kongresi için Ankara’ya 19 otobüs kaldıracaklarını söyledi. Manisa’nın güçlü bir katılımla

Ankara Arena’da davasına ve liderine verdiği desteği göstereceğini kaydeden Mersinli, “Liderimize hasret sona eriyor”dedi.

HABER MERKEZİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 3 yıl aradan sonra kurucusu olduğu AK Parti’nin başına 21 Mayıs günü yeniden geçecek. Gerçekleştirilecek olan 3. olağanüstü kongre yine Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Program saat 10:00’da başlayacak. AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Başkan Mersinli, Manisa’dan Ankara’ya 19 otobüs ile gideceklerini belirterek, AK Parti’nin tazelenen yeni ruhuyla yola devam edeceğini belirtti.

 “AK PARTİ’DE DÖNÜM NOKTASI"

İl Başkanı Berk Mersinli kongre için Manisa’dan 19 otobüs kaldıracaklarını ifade ederek şöyle devam etti “Manisa’mız da her zaman olduğu gibi güçlü bir katılımla Ankara Arena’da davasına ve liderine verdiği desteği gösterecektir. 981 gündür hasret kaldığımız, liderimiz, Sayın Cumhurbaşkanımızdan artık daha fazla mahrum kalmayacağız. 2 Mayıs’ta yuvama yeniden dönüyorum diyerek üyeliğine şahit olduğumuz Sayın Cumhurbaşkanımızın yeniden partimizin başına geçmesine sayılı günler kaldı. AK Parti tazelenen ruhuyla yoluna ilk günkü heyecanla devam edecektir bu da AK Parti’de bir dönüm noktası olacaktır.”

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9 10
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim