Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

En iyisini yaptık

En iyisini yaptık

Türk ve dünya mutfağını eşsiz bir manzarayla Manisalılara sunan Looks A’la Carte Restaurant’ı hizmete sokan Mehmet Yılmaz, “Manzara, lezzet ve fiyat olarak Manisa’ya çok önemli bir yer kazandırdık. En yenisini en iyisini yaptık. Şehrin büyük bir açığını kapattık. Manisa’da böyle bir manzara yok” dedi.

TUNAY AKTAŞ

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe Manisa’nın tanınmış isimlerinden Mehmet Yılmaz, geçtiğimiz aylarda Looks Hotel’i bünyesine katarak hizmet sektörüne adım attı. Manisa’ya yatırımlarını ‘En iyisi’ anlayışıyla devam eden Yılmaz, Spil Dağı ve şehrin eşsiz manzarasını lezzetle buluşturan Looks A’la Carte Restaurant’ı hizmete sokarak Manisa’da büyük bir açığı kapatmış oldu.

MESLEĞİ ELEKTRİK TESİSATÇISI

Otelcilik macerasının nasıl başladığını anlatan Yılmaz, “Ben çocukluğumdan beri inşaatçılığın içindeyim, çocukluğum hep inşaatın içinde geçti. Asıl mesleğim elektrik tesisatçılığı. 25 yaşımda ise müteahhitliğe başladım, yani yaklaşık 25 senedir de bu sektörde faaliyet yürütüyorum. Ben atılımları seven bir insanım, bir şekilde otel sektörüyle yollarımız keşişti ve beni de heyecanlandırdığı için Looks Oteli bünyemize kattık. İşi iyi bilen uzman bir kadroyla beraber hareket ediyoruz”dedi.

İNSANLARI MEMNUN ETMEK GÜZEL ŞEY

Otelciliğin bir hizmet sektörü olduğu ve yaptı işten büyük bir keyif aldığını söyleyen  Yılmaz şöyle devam etti “İnsanları memnun etmek güzel şey. İnsanlara güzel bir şeyler sunmak ve insanlarında ayrılırken bize teşekkür etmesi ayrıca mutlu ediyor. Biz Manisa’da otelciliğe çok şey kattık. Tabi bunun yanında Manisa’da alınacak yol var. Şehir olarak yetişmiş insanlara ve personele ihtiyaç var.”

MANİSA’NIN EN İYİ MANZARASI

Misafirlerinden çok iyi tepkiler aldıklarını belirten Yılmaz, “Manisa’ya çok iyi bir alakart restoran kazandırdık. Manisa’da böyle bir manzara yok. Şehrin böyle bir restorana ihtiyacı vardı. Şuan ailece gidilebilecek en iyi yer. Manisa’nın en yenisi en iyisi. Büyük bir açığı kapattık. Restaurant akşamları alakart, sabahları ise kahvaltı hizmeti veriyoruz. Dünya mutfağına sahibiz. Beyaz ve kırmızı et tercihleri var. Yine müthiş deniz ürünleri sunuyoruz misafirlerimize. Deniz ürünlerinde kesinlikle kültür ve çiftlik balıkları kullanmıyoruz. Burada fiyatlar da Manisalılar için çok avantajlı. Dediğimiz gibi Manisa’nın en iyi manzarasına alakart restaurantımız sadece otel misafirlerine değil tüm Manisalılara hizmet eden bir yer. Misafirimizden de çok güzel tepkiler alıyoruz”diye konuştu.

RAMAZANDA FASIL VE İLAHİLER

Fasıl ağırlıklı olarak faaliyet yürüttüklerini ve canlı müzik eşliğinde lezzet ziyafeti sunduklarını kaydeden Mehmet Yılmaz son olarak şunları söyledi “Ramazan ayında ise yine fasılın yanı sıra ilahilerimiz olacak. Ramazan’da set menülerle organizasyonlara ev sahipliği yaparken bireysel misafirlerimize de açık büfe iftar sunumu gerçekleştireceğiz. Ailece iftar rahatlıkla yapılabilecek. Şehir merkezinde yürüme mesafesinde olmamız insanlar için büyük avantaj. İhtiyaç halinde misafirlerimizi kendi araçlarımızla ulaşımını sağlıyoruz. Bu da misafirlerimize büyük rahatlık sağlıyor.”

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9 10
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim