Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Forum Magnesia’nın cirosu 156 milyon lira


Forum Magnesia’nın cirosu 156 milyon lira

Forum Magnesia Alışveriş Merkezi’nin yeni Genel Müdürü Özgür Tekdemir, alışveriş merkezini 2016 yılında 5,6 milyon kişinin ziyaret ettiğini ve 156 milyon liralık ciro yapıldığını söyledi.

İHA-1 Mayıs 2017 tarihi itibarıyla Forum Magnesia Alışveriş Merkezi Genel Müdürü olarak atanan Özgür Tekdemir, AVM’nin giriş rakamları ve cirosu hakkında bilgi verirken bu yıl için sürprizlerini de açıkladı. 
Manisa’nın en önemli çekim merkezi ve buluşma noktası Forum Magnesia Alışveriş Merkezi’nin yeni Genel Müdürü Özgür Tekdemir oldu.
1 Mayıs 2017 tarihi itibarıyla Forum Magnesia Genel Müdürü olarak atanan Tekdemir’in 10 yılı Multi Türkiye’de olmak üzere 14 yıldan fazla sektör deneyimi bulunuyor. Tekdemir, daha önce Denizli’nin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Çamlık’ta Kıdemli Operasyonlar Yöneticisi olarak görev yapıyordu.

BİR YILDA 5,6 MİLYON ZİYARETÇİ
Alışveriş Merkezi Asistanı Mine Soylu ile birlikte Manisa basınıyla bir tanışma toplantısı düzenleyen Genel Müdür Özgür Tekdemir, Forum Magnesia’nın 2016 yılı giriş rakamları ve cirosu ile ilgili bilgileri de paylaştı. 2016 yılında toplam 5,6 milyon kişi ziyaretçi ağırlandığını ve yine 2016 yılı toplam cirosunu da 151 milyon TL’ye yükselttiklerini vurgulayan Tekdemir, bu yıl da önemli projeleri hayata geçirerek büyümelerini sürdüreceklerini ifade etti.

KAPANIŞ SAATLERİ 23.00’E ÇEKİLİYOR
Ramazan ayına kısa bir süre kala AVM’nin kapanış saatlerinde değişikliğe gittiklerini kaydeden Tekdemir açıklamasının devamında şunları söyledi:
”Ramazan döneminde kapanış saatimizi 23.00’e çekerek alışveriş keyfini uzatacağız. Daha sonra yaz saati uygulamamız ile Cuma ve Cumartesi günleri de kapanış saatimizi 23.00’e çekerek yaz alışverişini hareketlendirmeyi planlıyoruz. Hem Ramazan’da hem de sonrası için birçok eğlenceli etkinliğe de imza atacağız. 5'inci yıl dönümümüzü kutlamayı planladığımız temmuz ayında ise ünlü bir sanatçının Forum Magnesia’da sahneye çıkacağı müjdesini de şimdiden vermek isterim.”
 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9 10
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim