Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

BAL Ligi maçları Karaali'de!

Yunusemre Belediyespor, 2017-2018 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de oynayacağı maçları Karaali Sahası’nda oynamayı planlıyor.

 

Yunusemre

BAL Ligi maçlarını

Karaali’de oynayacak!..

 

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Bölgesel Amatör Lig’e yükselme başarısını gösteren Yunusemre Belediyespor, yeni sezondaki iç saha maçları Karaali’de oynamak istiyor. Yönetimin, belediye başkanı Mehmet Çerçi ile yaptığı görüşmede özellikle bu konu üzerinde durduğu kaydedildi.

ALKAN: “GÖRÜŞMEMİZ ÇOK OLUMLU GEÇTİ”

Yunusemre Belediyespor Başkanı Arif Alkan, yeni sezonda iç saha maçlarını Karaali’de oynamak için gerekli startı verdiklerini ifade ederek, “Belediye Başkanımız Mehmet Çerçi ile yaptığımız görüşme son derece olumlu geçti. Kendisine maçlarımızı Karaali’de oynamamızla ilgili fikrimizi ilettik ve projeye olumlu baktı. Ertuğrul Dilek Sahası’nın sentetik olması bizim için handikap olabilir. Bilindiği gibi Karaali’de iki çim sahamız var. Yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımız bu sahada istediklerini belirttiler. Bu düşünceyle hareket ederek idmanlarını yaptığımız Karaali’deki sahanın yenilenmesi ve BAL Ligi kriterlerine getirilmesi için çalışmalarımıza başladık. Rüzgardan pek etkilenmeyen, 1500 kişinin rahatça maç izleyeceği bir tesisin yanı sıra altyapı ve a takım oyuncularımızın kalabileceği prefabrik tesis düşünüyoruz. İnşallah bu projeleri kısa zamanda hayata geçirir, yeni sezona hazır hale getiririz. Ancak yetişmezse birkaç haftayı Ertuğrul Dilek Sahası’nda oynayabiliriz” dedi.

YANIK'LA ANLAŞMA SAĞLANDI

Başkan Alkan ayrıca teknik direktör Tansu Yanık’la anlaşma sağladıklarını kaydederek önümüzdeki hafta iç ve dış transfere ağırlık vereceklerini kaydetti.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9 10
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim