Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

MOSB’da görkemli açılış

MOSB’da görkemli açılış

Manisa Organize Sanayi Bölgesi, sanayicinin ihtiyaçlarını karşılamak için faaliyete geçirdiği The Fortyfive Business Hotel & SPA Otelin açılışını gerçekleştirdi.

HABER MERKEZİ

MOSB sanayicinin ihtiyaçlarını karşılamak ve şehrin sosyal hayatına renk katmak amacıyla yeni yatırımı olan “The Fortyfive Business Hotel & SPA” Otelin açılışını gerçekleştirdi. MOSPARK kampüs alanı içerisinde yer alan otel adını Manisa ilinden alıyor. Oteli OSB yönetimi işletecek.

Açılışa Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer,  Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,  İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Arif Koşar, İl Müftüsü Sinan Cihan, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Manisa Barosu Başkanı Ali Arslan, Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, MESOB Başkanı Hasan Geriter, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcıları Şule Uygur ve Kılıç Kaya, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, sanayiciler katıldı.

“ZAMANIN ÇOĞU İŞLETMELERDE GEÇİYOR”

Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek, “Bize göre OSB’ler sadece altyapı ve üstyapı hizmetlerinin verildiği, sanayi odaklı bir üretim merkezi değil, aynı zamanda insan odaklı bir yaşam merkezi de olmalıdır.  Bölgemiz ülkemizin en köklü yapı taşlarından biri olarak 50 yıldır faaliyetini yükselen değerleri ile beraber sürdürüyor. 24 saat aralıksız üretimin devam ettiği Bölgemizde 50 bini üzerinde çalışan, 40‘ı yabancı sermayeli olmak üzere 185’in üzerinde faal tesisimiz var.  Bizler Manisa OSB olarak sağladığımız tüm hizmetlerimizle her zaman sanayici odaklı olmayı ve rekabet edebilme şartlarına destek vermeyi hedefliyoruz.  Ama biliyoruz ki hayatımızın büyük bir çoğunluğunu işletmelerimizde geçiyor. Çoğu zaman nefes alacağımız, moral motivasyon toplayacağımız, sosyal ihtiyaçlarımızın karşılanacağı tesislere ihtiyaç duyuyoruz” dedi.

“TÜM ŞEHRİMİZE DE HİZMET EDECEK”

Bölgenin sosyal tesisler alanı olan MOSPARK’a yeni bir yatırım daha kazandırdıklarını kaydeden Başkan Türek, “27 Ekim 2015 ‘de temelini attığımız otelimiz The Fortyfive Business Hotel & SPA’nın yapımı 15 ay sürdü.  Otelimiz bünyesindeki farklı aktiviteleri ile sadece sanayicilerimize değil tüm şehrimize de hizmet edeceğine inanıyoruz. Tabii bu projemizin hayat bulmasında büyük bir ekip çalışması var. Bu projeye emek veren tüm ekiplere ve Bölgemiz çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum. Hepinizin eline, emeğine sağlık. Beraat Kandilinizi de kutluyor, Hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu arada önümüzdeki Pazar günü kutlanacak Anneler Gününü de unutmamız lazım zira ekiplerimizde çok çalışan anne var. Onların da Anneler Gününü tüm kalbimle kutluyorum. Bu duygu ve düşüncelerle açılışını onurlandığınız otelimizin, bölgemize, Manisa’mıza hem de ülkemize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyor, bol kazançlar diliyorum” diye onuştu.

TÜRK VE DÜNYA MUTFAĞI YER ALACAK

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nin hayata geçirdiği her projenin önemli olduğunu kaydeden Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer,  Manisa’ya böyle güzel bir tesisi kazandırdığı için OSB Başkanı Sait Türek ve ekibine teşekkür etti. Konuşmaların ardından Vali Güvençer ve beraberindekiler açılış kurdelesini keserek oteli gezdiler.

Bölgenin önemli bir ihtiyacını giderecek olan The Fortyfive Business Hotel & SPA lüksün konforla bütünleştiği gerçek bir “Yeni Nesil Busıness Otel “ olma özelliğini taşıyor. “Stresten uzak, motivasyonu yüksek iş hayatı ve daha da fazlası için”  sloganıyla çıkış yapan otelin 49’u standart, 2’si süit, 1’i engelli olmak üzere 52 odası bulunuyor. Türk ve Dünya mutfağı A la Carte Restoran toplam 450 m2 alanı 160 kişi kapasiteli balo ve yemek salonu yer alıyor. 1000 m2 modern dizayn SPA ve fitnes merkezi, üst düzey teknolojik ekipmanlar, profesyonel eğitimciler, Türk hamamı, masaj odaları, buhar odaları, sauna, 25x7 metrelik yüzme havuzu, tenis kort ve duvar tenis alanı ile kaliteli hizmet anlayışını benimseyen The Fortyfive Business Hotel & SPA misafirlerine kendini iyi hissettirme üzerine kurulu hizmeti ile dingin ve huzurlu bir ortam yaratmayı hedefliyor. 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

1 2 3 R 5 6 7 8 9 10
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim