Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Zabıtadan fırınlara ‘hijyen’ baskını

Zabıtadan fırınlara ‘hijyen’ baskını
Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fırınlara şafak baskını yaptı. İlçedeki fırınlarda hijyen ve ruhsat denetimi yapan ekipler, 7 fırına cezai işlem uyguladı. 
HABER MERKEZİ

Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerine devam ediyor. En çok tüketilen gıda maddesi olan ekmek üreticilerine şafak baskını yapan zabıta ekipleri, fırınlarda hijyen ve ruhsat denetimi gerçekleştirdi. Denetimlerde evrakları eksik bulunan ve hijyen kurallarını hiçe sayan 7 fırına cezai işlem uygulandı. Yunusemre Belediyesi olarak vatandaşın sağlığıyla oynatmayacaklarını belirten Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar, bu konuda işletmeleri uyardı.
7 FIRINA CEZA KESİLDİ
Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Zabıta ekiplerimiz sabahın erken saatlerinde ilçemiz genelinde tüm fırınlarda hijyen ve ruhsat denetiminde bulundu. Hijyen kurallarını ihlal eden 7 işletmeye cezai işlem uygulandı. Bundan sonra da gerekli şartlara uymayan fırınlarımıza yönelik denetimlerde bulunmaya devam edeceğiz. Halkımızın daha sağlıklı ürünler alabilmeleri için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi bu konuda oldukça duyarlı. Halkın sağlığıyla oynamaya kimsenin hakkı yok. Bu konuda işletmelerimizi daha duyarlı olmaya davet ediyorum”dedi.
 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9 10
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim