Misafir
4,5832
3,8826
107.717
159,5071
ÜYE GİRİŞİ

Vatandaşlar Trafik Haftasında bilgilendirildi

Vatandaşlar Trafik Haftasında bilgilendirildi

Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası dolayısıyla Cumhuriyet Meydanında etkinlik düzenlendi. Etkinlikte, senaryo gereği motosiklet ve otomobilin karıştığı kazadaki yaralılara 112 acil ekiplerinin müdahale ettiği bir de tatbikat gerçekleştirildi.

 İHA- Her yıl 1-7 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası etkinliği Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirildi. Etkinliğe Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, İl Jandarma Komutanı Albay Özcan Kaplan, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu ve Ulaşım Daire Başkanı Mümin Deniz, Trafik Hizmetleri Şube Müdürü Serdar Akçam katıldı.

EKİPLER TATBİKAT GERÇEKLEŞTİRDİ

Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan jandarma, il emniyet müdürlüğü, Manisa Büyükşehir Belediyesinin stantlarını gezen protokol üyeleri yetkililerden stantlarda yer alan trafik işaret, araç ve gereçleri hakkında bilgi aldı. Manisa Büyükşehir Belediyesinin trafik standını gezen protokol üyeleri belediyenin hizmetleri hakkında Trafik Hizmetleri Şube Müdürü Serdar Akçam’dan bilgi aldı. Etkinlikte stantların gezilmesinin ardından senaryo gereği motosiklet ve otomobilin karıştığı kazadaki yaralılara 112 acil ekiplerinin müdahale ettiği bir de tatbikat gerçekleştirildi.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  1 2 3 R 5 6 7 8 9 10
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim