Misafir
6,5395
5,8426
252,35
ÜYE GİRİŞİ

AMAÇ ERDOĞAN ve BÜYÜK TÜRKİYE’Yİ YIKMAK: YENİ PROJE AKŞENER

     AMAÇ ERDOĞAN ve BÜYÜK TÜRKİYE’Yİ YIKMAK: YENİ PROJE AKŞENER

\r\n\r\n

Uzun yıllardır ülkemizde yaşanan olayları incelediğimizde, hiçbir yaşananın dışarıdan bağımsız olmadığını görüyoruz. Olayları akvaryumun içinden, sadece Türkiye olarak düşündüğümüzde gerçekleri bulamıyoruz. Ama tarih bize öğretti ki, olaylardan, kişilere vuku bulan hiçbir şey Avrupa ülkeleri ve ABD’den bağlantısız değil.

\r\n\r\n

Bunun da en bariz örneğini şuan MHP’de yaşanan depremde görüyoruz. Bahçeli’ye isyan hareketi başlatan kişilerden, Baykal’a kaset komplosu kuranlara, HDP’yi yeniden dizayn edenlerden, Erdoğan’a karşı gizli muhaliflere herkesin dışarı ile bağlantısını biliyoruz.

\r\n\r\n

“Büyük Türkiye” idealindeki “Millî Akıl” sahibi olan ve “Yerli” düşünenler oyunun hamleleri için kafa yoruyor. Ve kim kimdir, kiminle dirsek teması halindedir, amacı nedir hepsi biliniyor.

\r\n\r\n

MHP’deki ABD destekli isyan hareketinden sonra sıra, yeni yüzyıl haritasını çizmeyi ve Avrupa Birliği’ni dağıtmayı kafaya koyan ABD’nin, Avrupa destekli CHP’nin Kaset Başkanı’nda olacak. Sonra da sıra HDP’yi yeniden organize etmek olacak.

\r\n\r\n

Zaten CHP’de yapılan operasyonlarla ulusalcı kesim partiden tamamen diskalifiye edildi ve CHP-HDP ittifakı sağlandı. Şimdi ise 7 Haziran seçimlerinde Bahçeli’nin kararlı tutumları ile bu şer ittifakına girmeyen MHP’ye karşı operasyon yapılarak, bu ittifaka dahil etmek. Akşener bir projedir ve esas hedef budur.

\r\n\r\n

Yeni ve Büyük Türkiye’nin lideri Tayyip Erdoğan’a karşı “Başkanlık Sistemi” dahil, her türlü büyük ve dev projelerde önünü kesmeye çalışan, eski ama yeni yüzlerle farklı şer odakları oluşturmaya çalışıyorlar. Gezi’sinden 17-25 Aralık’ına, 7 Haziran koalisyon çabalarından yeniden terör örgütünü harekete geçirmeye, canlı bombalarından tetikçi kalemşör medyalarına kadar ne deneme yaptılarsa, “göklerden gelen kararla” hepsi kendi tuzaklarına düştü. Yeni plan ve projelerle bir daha geliyorlar. Gelsinler, gelecekler de… Tarihte bu haçlı birlikteliği ve içerideki hain taşeronlarıyla üzerimize gelişleri ne ilk ne de son olacak.

\r\n\r\n

Biz durmayacaklarını biliyoruz. Durmasınlar da.  “Hal böyleyken onlar, yine de çürük, asılsız planlara dayanan tuzaklarını oynamaya devam etmekteler. Oysa, onların tüm oyunları ve tuzakları, dağları yerinden oynatacak kadar bile büyük olsa, Allah’ın yanında onların tuzağına karşı tuzak var. Öyleyse sakın ha, Allah’ın elçilerine verdiği sözden cayacağını sanma; çünkü Allah çok güçlüdür ve cezaya layık olanın cezasını da verendir.” der İbrahim Suresi. İnanıyorsanız mutlaka üstünsünüz diyen bir inanca sahibiz biz.  “Yoksa siz, sizden önce gelen geçenlerin başına gelenler, sizin başınıza gelmeden cennete girivereceğinizi mi sandınız? Başlarına öyle yoksulluk ve sıkıntı geldi, öyle sarsıldılar ki, nihayet peygamber ve beraberindeki müminler: “Allah’ın yardımı ne zaman?” demişlerdi. Biliniz ki Allah’ın yardımı çok yakındır”

\r\n\r\n

Bu dış ve iç mihraklara karşı, tuzak kuranların en hayırlısı Allah’a sığınıp, daha uyanık olup, bir an önce büyük projelerimizi ve tüm Müslüman dünyasının umudu olan Yeni Türkiye’yi “millî ve yerli” akılla ihya ve inşa etmeliyiz. 

\r\n

Yazarın Diğer Yazıları

24.05.2016 - BİNALİ YILDIRIM ve GİZLİ KAHRAMANLAR 06.05.2016 - BÜYÜK TÜRKİYE ve BAŞKANLIK SİSTEMİ (2) 29.04.2016 - BÜYÜK TÜRKİYE VE BAŞKANLIK SİSTEMİ (1) 21.04.2016 - AMAÇ ERDOĞAN ve BÜYÜK TÜRKİYE’Yİ YIKMAK: YENİ PROJE AKŞENER 15.04.2016 - MHP’YE OPERASYON : ESAS HEDEF ERDOĞAN 10.04.2016 - PARALEL-PKK-CHP İTTİFAKI 01.04.2016 - TERÖR OLAYLARI : SU ve ENERJİ SAVAŞLARI 24.03.2016 - TERÖR SALDIRILARI ve ABD-RUSYA İTTİFAKI 17.03.2016 - ANKARA-GÜVENPARK SALDIRISI

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim