Misafir
6,5347
5,837
253,01
ÜYE GİRİŞİ

MHP’YE OPERASYON : ESAS HEDEF ERDOĞAN

MHP’YE OPERASYON : ESAS HEDEF ERDOĞAN

\r\n\r\n

MHP’de Devlet Bahçeli’ye karşı isyan süreci, tek hakimli Ankara Sulh Hukuk Mahkemesi’nin kararı ile partiyi kongreye götürecek kayyum atanmasıyla yeni bir sürece girdi. Mahkemenin neden böyle bir karar verdiğine hiç şaşırmadık doğrusu.

\r\n\r\n

MHP’ye karşı 2011’den beri bir operasyon yürütülüyor. Paralel yapının 12 Haziran 2011 seçimlerinden önce neredeyse tüm Genel Başkan Yardımcılarının gizli kasetlerini çıkartarak başlattığı süreç bugün daha da artarak devam ediyor. MHP’ye ilk kaset operasyonları yapıldığı zaman, CHP’deki kaset operasyonu çoktan bitmiş ve 2010 Mayıs’ında paralel destekli KASET BAŞKAN CHP’de koltuğuna oturmuştu.

\r\n\r\n

MHP üzerinde yapılmaya çalışılan operasyonu evvelsi günkü grup toplantısında Bahçeli: “Bizim paralele teslim edecek partimiz yoktur” cümlesi ile en kısa şekilde özetledi. Ve bunların paralelle birlikte, ABD tandanslı farklı derin yapılar tarafından desteklendiğini de ifade etti. Bu çıkışlar, isyan hareketi başlatan, koltuk yarışına girişen parti içi muhalefete karşı, muhalefeti küçük düşürmek için söylenen sözler değildir. Bu bir gerçeğin ifadesidir.

\r\n\r\n

Meral Akşener, Koray Aydın, Sinan Oğan, Ümit Özdağ neden ve kimler tarafından parti içi isyana teşvik ediliyor, bunu Devlet-i Âliyye de, Devlet Bahçeli de biliyor.

\r\n\r\n

Bahçeli’yi eleştiren birçok konuda eleştirebilir ancak ülkesine ve milletine zeval geleceği noktada yıllardan beri “Millî ve Yerli” duruşuna hiç kimse bir şey diyemez. İşte bu duruşu ve Devlet-i Âliyye’ye zarar gelecek her oluşuma karşı durması sebebiyle, bugün ABD ve Paralel destekli kişilerin hedefindedir. 

\r\n\r\n

17-25 Aralık da karşı tarafın söylemleri ile hareket ederek çok büyük yanlışlar da yapmıştır Bahçeli ama Soros destekli Gezi isyanındaki duruşundan, Soma maden kazası sonrası yapılmak istenen ikinci Gezi isyanı teşebbüsündeki duruşundan, 7 Haziran sonrası PKK-HDP-Parelel koalisyonuna girmeyişinden, çözüm sürecine karşı çıksa da Devletin bekasına karşı zaafiyet oluşturacak muhalefet anlayışından uzak durmasından, son terör olaylarında Devletin ve Hükümetin yanında, askerin-polisin yanında yer almasından vb… onlarca millî ve yerli duruşundan örnekler verebiliriz Bahçeli’nin. Her şeyden öte, defalarca kez, oyun içinde oyunlar kurularak, ülkücü gençliğin sokaklara dökülmeye çalışıldığına şahit olduk. Bugün son 20 yılda sokak kavgaları olmadıysa, ülkücü gençlik Soros destekli yapıların oyununa getirilmediyse, Bahçeli’nin buradaki sert ve kararlı duruşu sayesindedir. Ülkü Ocakları üzerinden oyunlar oynamak isteyenlerin karşısında her zaman Bahçeli olmuştur. Gençleri tuzağa düşmekten kurtardığı gibi, ülkemizin kan gölüne dönmesine engel olmuştur.

\r\n\r\n

Acaba, şuan parti içi isyan hareketi başlatan bu güruhtaki adaylar, Bahçeli’nin bu duruşlarından hangisine karşı çıkmaktadır?

\r\n\r\n

MHP’de bir liderlik yarışı varsa, önce ABD-Soros destekli ve FETÖ denilen devletimizi Siyonizme teslim görevini kuşanmış yapılarla içli-dışlı adaylar bertaraf edilerek yapılmalıdır.

\r\n\r\n

İsyan hareketi başlatan adayların, paralelci veya paralel destekli olduğu söylenirken, kimse işkembe-i kübradan atarak konuşmuyor. Devlet-i Âliyye, adayların paralel desteğinden çok daha farklı, “LOCA” bağlantılarını da, o “LOCA”ların hangi ülke “LOCA”sı olduğundan, derecesine herşeyini biliyor. En kısa zamanda, milletimizin öğrenmesi gerektiği zamanda, bu da paylaşılır.

\r\n\r\n

Bahçeli’den sonra, sıra CHP’de. Avrupa destekli göreve gelen KASET BAŞKAN’ın da, bugünlerde Hristiyan kökeni ile dikkat çeken ABD destekli ve yine “LOCA”larla bağlantılı farklı bir kadın üzerinden koltuğu elinden alınacak. Daha doğrusu bu projenin hayata geçirilmesi için uğraşılacak.

\r\n\r\n

Ancak asıl hedef ise, “YENİ ve BÜYÜK TÜRKİYE” yolunda, tüm iç ve dış mihraklara karşı, diklenmeden dik duran, REİS-i CUMHUR’umuz Erdoğan olacak. Anayasa Mahkemesi’nin Can Dündar kararından, CHP üzerinde 7 yıldır yapılan operasyonlar ve ulusalcıların partiden tasfiye edilmesinden ve CHP’nin paralelin kucağında HDP’lileşmesinden, MHP’deki isyan hareketine… Başından beri yapmak istedikleri ama tuzak kuranların en hayırlısı Allah tarafından bozulan hesapları ile yapamadıkları şey, Erdoğan’ı indirmek.

\r\n\r\n

Şuan mesele bir partinin iç meselesi değildir. Mesele hangi parti olursa olsun, dış destekli operasyonlara karşı milletimizin dik durması meselesidir. Mesele vatandır ve gerisi teferruattır. Bayrağımız, ezanımız, vatanımız, ülkemizin birlik ve dirliği özetle istiklâl ve istikbâlimiz söz konusudur. Her ne gerekçe ile bu kavramlara savaş açanlar, bu kadim milletin düşmanlarıdır.
\r\n
\r\n
\r\n 

\r\n\r\n

 

\r\n

Yazarın Diğer Yazıları

24.05.2016 - BİNALİ YILDIRIM ve GİZLİ KAHRAMANLAR 06.05.2016 - BÜYÜK TÜRKİYE ve BAŞKANLIK SİSTEMİ (2) 29.04.2016 - BÜYÜK TÜRKİYE VE BAŞKANLIK SİSTEMİ (1) 21.04.2016 - AMAÇ ERDOĞAN ve BÜYÜK TÜRKİYE’Yİ YIKMAK: YENİ PROJE AKŞENER 15.04.2016 - MHP’YE OPERASYON : ESAS HEDEF ERDOĞAN 10.04.2016 - PARALEL-PKK-CHP İTTİFAKI 01.04.2016 - TERÖR OLAYLARI : SU ve ENERJİ SAVAŞLARI 24.03.2016 - TERÖR SALDIRILARI ve ABD-RUSYA İTTİFAKI 17.03.2016 - ANKARA-GÜVENPARK SALDIRISI

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim