Misafir
6,5395
5,8426
252,35
ÜYE GİRİŞİ

PARALEL-PKK-CHP İTTİFAKI

 

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Avrasya bölgesi karışık. Ülkemiz ve coğrafyamız karışık. Artarak da devam edecek. Tüm dünyayı içine alacak şekilde; enerji, su ve para savaşları yeni yüzyılın dengeleri kuruluncaya kadar devam edecek. Türkiye, diriliş mücadelesi verdikçe, tüm dünya Türklerinin, Müslümanlarının, masum ve mazlum milletlerin umudu oldukça bize saldıracaklar. Kim rahmetli Ulu Hakan 2. Abdülhamid Han’ın bu yüzyıldaki misyonunu taşırsa, Ulu Hakan’a yaptıkları gibi “Kızıl Sultan” olarak algılatılmaya çalışılacak. En sonunda içerideki MASON ve YAHUDİ SABETAYİST DÖNMELERLE, İttihat ve Terakki’nin Ulu Hakan’ı hâl etmeleri gibi yıkmaya çalışacaklar. 

\r\n\r\n

Bu yüzden Reis-i Cumhur’a Diktatör diyecekler, otoriter diyecekler, basın özgürlüğüne karşı diyecekler. Varsın desinler. “Kefenimizi giydik de çıktık, biz bu dikenli yola” diyen biri için kamçı olur bu saldırılar.  

\r\n\r\n

Ermeni’yi, Yunan’ı, Yahudi’yi, Rus’u, İngiliz’i anlamak ne kadar kolaysa, içimizdeki hainleri anlamak bir o kadar zor.

\r\n\r\n

Cumhurbaşkanımızın ABD’deki toplantıları, milletimizin oynanan oyunu görmesi açısından muazzam oldu. PKK ve FETO’nun alenî bir şekilde Siyonist lobilerle kol kola olduğunu net olarak görmek gerekiyordu. Erdoğan güya tutuklanacaktı. Kalp krizi geçirdiği yalanları... Obama, Erdoğan ile görüşmeyecek. ( Görüşmese kaç yazar, o da ayrı…) Daha birçok yalan haberler ve itibar kırmaya çalışılan algı yönetimleri yapıldı. 

\r\n\r\n

Bu memleketin ekmeğini yiyerek ihanet edenlerin, ne kadar seviyesiz, aşağılıkça bir duruma düştüklerini tekrar görmüş olduk. PKK- Paralel- DHKP-C- Siyonist lobilerin her türlü şerlerine ve tuzaklarına karşı, tuzak kuranların en hayırlısı olan Allah’ın izniyle Erdoğan’ın ve O’nun temsilinde Türkiye’nin de bir o kadar güçlü olarak bu ziyaretten çıktığını izledik. 

\r\n\r\n

İstiklal Mücadelemizden beri ilk kez tekrar ayağa kalkarak, yeni yüzyıla yeni bir ruh ve güçle girdik. Azeri kardeşlerimize karşı Rus kuklası Ermenilerin saldırıları ile Suriye’deki savaş Kafkaslara sıçrıyor. Artık, savaş bölgesel değil, küresel olacak. Biz de her şeyin tam ortasında olarak, dik duracağız. İçerideki ve dışarıdaki tüm şerlere karşı direneceğiz. Biz direndikçe, biz milli ve yerli akılla hareket ettikçe de hiçbir planları tutmayacak. Direneceğimizi, İstiklâl ve İstikbâl Mücadelesi vereceğimizi de iyi bildikleri için, Reis’imizden başlamak üzere, milli ve yerli duran her hareketi hedef alacaklar. Kuran-ı Kerim’de belirtildiği üzere: “Onlara: Yeryüzünde fesat çıkarmayın, denildiği zaman, ‘Biz ancak ıslah edicileriz’ derler. İyi bilin ki, asıl bozguncu kendileridir” 

\r\n\r\n

Geçen gün, ABD ile yakın temas içinde olan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, hani şu Kılıçdaroğlu’na karşı Genel Başkanlığa hazırlanan, “Ailemin bir tarafı Hıristiyan” diyen, Hataylı Hıristiyan Sayek Ailesi’ne mensup olan ve babası Rum Ortodoks Kilisesi’ne bağlı olan kadın. HDP’ye seslenerek, AK Parti’ye karşı cephe

\r\n\r\n

kuralım, birlik olalım, diyor. Zaten bir ve beraberdiler. Artık alenî bir cephe oluşturalım diyor. 

\r\n\r\n

Bir parelelci ile bir PKK’lı aynı safta, aynı cephede hareket ediyorsa, Haziran ayında hepsi birden yeni bir Gezi kalkışması planları yapıyorsa, tekrar darbelerden medet umuyorlarsa, hepsini besleyen Siyonist ittifaka karşı bizlerde bir olup, diri olmalıyız. Milletimizin her bir ferdine daha çok ulaşmaya çalışmalı, sesimizi ve sözümüzü daha çok yükseltmeliyiz. “İnanıyorsanız, üstün olan sizsiniz” ayetine sarılalım. Bugün üzerimizde dolanan karabulutlar, rahmetin üzerimize yağması içindir.   

\r\n

Yazarın Diğer Yazıları

24.05.2016 - BİNALİ YILDIRIM ve GİZLİ KAHRAMANLAR 06.05.2016 - BÜYÜK TÜRKİYE ve BAŞKANLIK SİSTEMİ (2) 29.04.2016 - BÜYÜK TÜRKİYE VE BAŞKANLIK SİSTEMİ (1) 21.04.2016 - AMAÇ ERDOĞAN ve BÜYÜK TÜRKİYE’Yİ YIKMAK: YENİ PROJE AKŞENER 15.04.2016 - MHP’YE OPERASYON : ESAS HEDEF ERDOĞAN 10.04.2016 - PARALEL-PKK-CHP İTTİFAKI 01.04.2016 - TERÖR OLAYLARI : SU ve ENERJİ SAVAŞLARI 24.03.2016 - TERÖR SALDIRILARI ve ABD-RUSYA İTTİFAKI 17.03.2016 - ANKARA-GÜVENPARK SALDIRISI

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim