Misafir
6,5395
5,8426
252,35
ÜYE GİRİŞİ

TERÖR OLAYLARI : SU ve ENERJİ SAVAŞLARI

TERÖR OLAYLARI : SU ve ENERJİ SAVAŞLARI  

\r\n\r\n

Mezopotamya, ilk kardeş kanının döküldüğü topraklar. Tarihin en kanlı savaşlarının yaşandığı coğrafya. İsrail için ise İbranilerden beri “Arz-u Mevud” (Kutsal Vaad edilmiş Topraklar) olarak nitelendirdikleri Fırat ve Nil arası topraklar. Tüm dünyayı bu hedefi için kan gölüne çevirmekten, taşeron terör örgütleri kullanmaktan asla vazgeçmeyecek bir terör devleti. Ancak bu son olaylarda, Suriye üzerinden oynanan üstü kapalı 3. Dünya Savaşı’nda, aktif rol almasına rağmen, İngiltere gibi kendisini gizli tutmaya çalışarak, gündeme gelmemeyi başarıyor.  Ama “Milli Akıl” her şeyi görüyor, yapılan tüm oyunlara karşı da “Milli Tedbirlerini” almaya devam ediyor. Bu yüzden de son aylarda yaşanan terör olaylarını artarak devam ediyor, edecek de. Tabi tüm saldırılara karşı bizim direnmemiz ve mücadelemiz de devam edecek.  

\r\n\r\n

Tüm bu yaşananlar “Büyük Ortadoğu Projesi”nin aslında “Büyük İsrail Projesi”nin hayata geçirilmesinin mücadelesidir. Petrol ve doğalgaz gibi enerji savaşı olduğu gibi Fırat ve Dicle’nin o muazzam sularının savaşıdır aynı zamanda. İsrail, son yaşanan hiçbir terör olaylarından bağımsız değildir. Siyonist hedefleri için, ABD’yi de, Rusya’yı da, İngiltere’yi de kullanmakta ve tüm yaşanan olaylar İsrail’in güvenliği için yapılmaktadır. Suriye’nin 3’e bölünmeye çalışılması da, kurulmaya çalışılan kukla Kürt devletçikleri de hepsi İsrail’in güvenliği ve Doğu Akdeniz’deki doğalgaz yatakları için yapılmaktadır.  

\r\n\r\n

2003’te Irak işgali ile birlikte Suriye’nin de işgali planlandı. Irak’ın parçalanmasının tek başına anlamı yoktu. Suriye’de parçalanmak zorundaydı. İkisi beraber parçalanmadan ve sonrasında sıra Türkiye’ye gelmeden bölgesel bir Kürt devleti kurulamazdı. Bu yüzden Irak’tan sonra Suriye, Suriye’den sonra ise sıra Türkiye idi. 

\r\n\r\n

Avrupa- Orta Asya- Hazar Denizi arası uzanan enerji hatlarının paylaşımında karar verici nokta Ankara’dır. Ankara’nın vereceği karara göre, enerji hatları ve yeni yüzyıl enerji dağılımı belirlenecek. Bu yüzden de bombaları Ankara’da devletimizin sinir noktalarında patlatıyorlar.   

\r\n\r\n

Fetullah ve parelel terör örgütü de, PKK da, tüm gayr-ı milli unsurlar da biliyorlar ki, bu pis oyunun direnç noktası “Milli ve Yerli” olan AK Külliye’dir. Yeni Türkiye’nin “Diriliş”inin en güçlü noktasıdır Reis-i Cumhurluk makamı. Artık mesele Türkiye meselesidir. İstiklal ve İstikbal mücadelesidir. Kim hangi gerekçe ile buna karşı duruyorsa, bu ülkenin, bayrağın düşmanıdır.  

\r\n\r\n

O yüzden diyoruz ki, 2. Abdülhamid Han’ı okumak, 2. Abdülhamid Han’ı anlamak bugünkü olayları ve Erdoğan’ı anlamaktır. 1 asır önce Ulu Hakan’ı Siyonist planlar ile içerideki İttihatçılara hâl ettirenler, bugün yine içerideki hainlerle Erdoğan’ı indirmek istiyorlar.  

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Yeni yüzyılın haritası çizilirken, bu yüzyılın Siyonist planlarını bozacak ise Türkiye ve “Büyük Anadolu Dirilişi” olacak. Bu Haçlı ve Siyonist ittifak Anadolu’da tarihin çöplüğüne gömülecek. Bu süreç tabii ki de zorlu geçecek. Her türlü iç ve dış mihrakla saldıracaklar. Bu yüzden kimse Cumhurbaşkanımızı hedef göstererek, bu kirli oyunların sebebi olarak göstermeye kalkmasın. Kadim milletimizin artık gönül gözü açık. Algı yönetimlerine, sosyal mühendisliklere milletimizin karnı tok.

\r\n

Yazarın Diğer Yazıları

24.05.2016 - BİNALİ YILDIRIM ve GİZLİ KAHRAMANLAR 06.05.2016 - BÜYÜK TÜRKİYE ve BAŞKANLIK SİSTEMİ (2) 29.04.2016 - BÜYÜK TÜRKİYE VE BAŞKANLIK SİSTEMİ (1) 21.04.2016 - AMAÇ ERDOĞAN ve BÜYÜK TÜRKİYE’Yİ YIKMAK: YENİ PROJE AKŞENER 15.04.2016 - MHP’YE OPERASYON : ESAS HEDEF ERDOĞAN 10.04.2016 - PARALEL-PKK-CHP İTTİFAKI 01.04.2016 - TERÖR OLAYLARI : SU ve ENERJİ SAVAŞLARI 24.03.2016 - TERÖR SALDIRILARI ve ABD-RUSYA İTTİFAKI 17.03.2016 - ANKARA-GÜVENPARK SALDIRISI

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim