Misafir
6,0488
5,3225
219,78
ÜYE GİRİŞİ

TERÖR SALDIRILARI ve ABD-RUSYA İTTİFAKI

TERÖR SALDIRILARI ve ABD-RUSYA İTTİFAKI

\r\n\r\n

Terör tüm Ortadoğu’yu ve Avrupa’yı sarmış durumda. Daha Güvenpark saldırılarını konuşurken, İstanbul Beyoğlu’ndaki patlama ile sarsıldık. Ancak, bir anda tüm dünyanın gözü Avrupa’nın Başkenti, Belçika-Brüksel’deki patlamalara döndü. Tüm dünya, saldırılar içerisinde yanıyor lakin bu saldırılar bir tek ABD ve Rusya topraklarında olmuyor. DAEŞ ile mücadele ettiğini söyleyen ve bunlara savaş açan ABD ve Rusya, ne tesadüf (!) DAEŞ’in saldırılarından nasibini almıyor. Çünkü, 1945 sonrası danışıklı dövüş iki kutuplu dünya oluşturan ve tüm dünyayı hakimiyetleri altına alan ABD ve Rusya ikilisi, karşı kutupmuş imajı ile yeni dünya düzenini tekrar paylaştılar. El-Kaide’den sonra oluşturulan ve suni bir terör örgütü yapılan DAEŞ’i istedikleri yere saldırtarak, istedikleri düzeni kurup, daha sonra da DAEŞ ile mücadele ediyoruz kisvesi altında, o ülkeleri, Suriye örneğinde olduğu gibi işgal ediyorlar.

\r\n\r\n

Terör Değil : “3. DÜNYA SAVAŞI” İçindeyiz !

\r\n\r\n

Savaş, Avrupa ve ABD-Rusya arasındaki yeni yüzyıldaki güç ve paylaşım savaşıdır. Bu da Ortadoğu üzerinden yapılmaktadır. Suriye burada şuan odak noktası olsa da, Türkiye tek kilit ülkedir. Bu paylaşım savaşında, Türkiye’yi yanına alan, savaşın galibidir. O zaman, tüm dengeler alt-üst olacaktır. Ne ABD-Rusya gizli ittifakı ne de AB, Türkiye’yi kaybetmeyi göze alamaz. Merkel’in son aylarda defalarca Türkiye’ye gitmesi ve Türkiye’ye AB’de vizesiz dolaşım hakkı verilmesine ön ayak olması sırasında da ifade ettik. Bu saldırıların yeni adresi Almanya olacaktır dedik. Önce Volkswagen ile vurdular Almanya’yı. Milyarlarca dolar zarara uğrattılar ve devam da ediyor. Ardından Sultanahmet Meydan’ında Alman Çeşmesi’nin yanında, Alman turistlere saldırı yapılarak, Almanya-Türkiye birleşmesine karşıyız, uzak durun birbirinizden mesajı verildi.

\r\n\r\n

Unutmayın! Türkiye, tüm kurulan düzeni bozacak tek stratejik ülkedir. Şimdi de Brüksel’de bu bombalar patlamak suretiyle AB ülkelerinin tamamına bir mesaj veriliyor. Aynı mesaj Paris saldırılarında Fransa’ya da verilmişti. Türkiye’yi de ancak PKK-PYD taşeron terör saldırılarıyla yola getirmeye çalışıyorlar. Ülkemizde olan patlamalar bu yüzden Ankara’da “Devletin kalbi olan Kızılay’da” patlıyor. Türk Devletine mesaj veriliyor. İstanbul’daki son saldırıda İsrailli turistlere karşı, Mossad’ın İstanbul şefliğinin kurulduğu binanın önünde yapılıyor. İsrail’e de bizim çizdiğimiz şablon dışında, tekrar Türkiye ile anlaşamazsın deniliyor.

\r\n\r\n

Bu rahmet ve aşk dolu topraklarda, bağımsız ve hür bir şekilde yaşamaya devam edeceksek, milli birlik ve beraberliğimizi korumak zorundayız. Sığ düşüncelerle, bir dünya savaşının tam ortasındayken hükûmeti ve Cumhurbaşkanı’nı bu olayların müsebbibi olarak görmek istemek ve buradan siyasi rant devşirmeye çalışmak yerli ve milli bir insana yakışmaz. Bu kutsal topraklarımızdaki ne ilk haçlı saldırılarıdır ne de son saldırılar olacaktır. Büyük Türk Devleti her türlü oyunun farkındadır. Necip millete yakışan da, oyuncuları, taşeronları, kuklaları ve kuklacıları artık öğrenmek ve milli, yerli bir duruş göstermektir. Bizler, ne milli direncimizin zayıflatılmasına izin vereceğiz ne de haçlı ittifakının ülkemiz üzerinde, 100 yıl öncesi gibi masa başında harita çizmesine müsaade edeceğiz.

\r\n\r\n

Üstad’ın dediği gibi; “ Bekleyin!... Biraz daha rahmet yağsın…Sel yakındır”

\r\n\r\n

 

\r\n

Yazarın Diğer Yazıları

24.05.2016 - BİNALİ YILDIRIM ve GİZLİ KAHRAMANLAR 06.05.2016 - BÜYÜK TÜRKİYE ve BAŞKANLIK SİSTEMİ (2) 29.04.2016 - BÜYÜK TÜRKİYE VE BAŞKANLIK SİSTEMİ (1) 21.04.2016 - AMAÇ ERDOĞAN ve BÜYÜK TÜRKİYE’Yİ YIKMAK: YENİ PROJE AKŞENER 15.04.2016 - MHP’YE OPERASYON : ESAS HEDEF ERDOĞAN 10.04.2016 - PARALEL-PKK-CHP İTTİFAKI 01.04.2016 - TERÖR OLAYLARI : SU ve ENERJİ SAVAŞLARI 24.03.2016 - TERÖR SALDIRILARI ve ABD-RUSYA İTTİFAKI 17.03.2016 - ANKARA-GÜVENPARK SALDIRISI

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim