Misafir
6,7839
6,0789
249,62
ÜYE GİRİŞİ

Gençler kan veriyor, hayatlar kurtuluyor

Gençler kan veriyor, hayatlar kurtuluyor


Genç Memur-Sen Manisa İl Temsilciliği, sosyal sorumluluk projesi kapsamında geleneksel hale getirdiği Kan Bağışı Kampanyası’nın 3.sünü gerçekleştirerek Kızılay’a bir kez daha destek oldu. İl Temsilcisi Mesut Öner, gençler arasında kan bağışının önemiyle ilgili farkındalık oluşturmayı amaçladıklarını söyledi.

 


Memur-Sen bünyesinde Ekim 2013’te kurulan Genç Memur-Sen Manisa İl Temsilciliği, sosyal sorumluluk kapsamında kan bağışı kampanyası düzenlemeye devam ediyor. İlk olarak Kasım 2013’te ilk kampanyayı düzenleyen Genç Memur-Sen, Manolya Meydanı’nda bugün 3. kan bağışı kampanyasını gerçekleştirdi.

Genç Memur-Sen olarak böyle anlamlı bir kampanyayı gerçekleştirmekten dolayı çok mutlu olduklarını kaydeden Genç Memur-Sen İl Temsilcisi Mesut Öner, “Hepimizin bir gün ihtiyaç duyacağı en temel ihtiyaçlarımızın başında geliyor. Biz de Genç Memur-Sen olarak ilimizde kuruluşumuzu tamamladığımız Ekim 2013’ten bu yana sosyal sorumluluk projesi kapsamında kan bağışı kampanyası düzenliyoruz. Bu düzenlediğimiz 3. kan bağışı kampanyası oluyor. Gençlerimizde kan bağışının önemi hakkında farkındalık oluşturmak ve kan bağışının önemine vurgu yapmak ardına bütün gençlerimizi ve Manisa halkını her zaman kan bağışına davet ediyoruz. Kampanyayı geleneksel hale getirme gayreti içerisindeyiz” diye konuştu.

GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATIYORLAR

Memur-Sen olarak Manisa’da her zaman güzel çalışmalara imza atan Genç Memur-Sen’i takdir ettiklerini belirten Memur-Sen Manisa İl Temsilci Vekili Temel Çildaş, kan bağışı kampanyasının da bu güzel çalışmalardan biri olduğunu kaydederek, her zaman kendilerine destek verdiklerini ifade etti. Manisa Kızılay Kan Merkezi Dr. Çağdaş Ulusoy, Genç Memur-Sen böyle anlamlı bir kampanya içerisinde olmasından dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, diğer kurumlardan da aynı duyarlılığı beklediklerini söyledi. Cüneyt HASÇELİK 

 

 

 

 

 

 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim