Misafir
6,8189
6,0817
251,47
ÜYE GİRİŞİ

Öğrenciler Hint dansıyla veda etti

Öğrenciler Hint dansıyla veda etti


Şehzadeler ilçesinde 28 bin 304 öğrenci karne alarak tatile çıktı. Dr. Ömer Faruk Meriç İlköğretim Okulu’nda gerçekleşen karne töreninde ana sınıfı öğrencileri Hint dansıyla büyüledi.

 


2013-2014 eğitim öğretim sezonu sona erdi. Manisa’da 250 bin öğrenci karne alarak tatile çıktı. Şehzadeler ilçesinde karne dağıtımı töreni 708 öğrencinin eğitim gördüğü Dr. Ömer Faruk Meriç İlköğretim Okulu’nda gerçekleşti. Törene Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Şen, Şube Müdürü Muhammed İnan Yamlı, Okul Müdürü Şükrü Cansever, Ahmet Bedevi Mahalle Muhtarı Turan Orhan Şahin, öğretmenler, öğrenciler veliler katıldı. Ana sınıfı öğrencileri giydikleri Hint kıyafetleri ve yaptıkları Hint dansıyla törene ayrı bir renk kattılar. Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Şen, Şehzadeler ilçesinde 28 bin 304 öğrenci olmak üzere il genelinde 250 bin öğrencinin karne aldığını söyledi. Konuşmanın ardından öğrencilere karneleri hediye edildi. Cüneyt HASÇELİK 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim