Misafir
6,8189
6,0817
251,47
ÜYE GİRİŞİ

Eğitim Bir-Sen Manisa Şubesi'nden Yeni Müdürlere Hayırlı Olsun Ziyareti

“Hep birlikte eğitim çıtasını yükselteceğiz”


İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şehzadeler İlçe Milli Müdürlüğü’ne atanan yeni müdür yardımcıları ve şube müdürlerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu, yeni müdürlerle eğitim çıtasını yükselteceklerini kaydederek, her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

 


Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şehzadeler İlçe Milli Müdürlüğü’ne atanan yeni müdür yardımcıları ve şube müdürlerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Sofuoğlu’na ziyaretlerde Genç Memur-Sen İl Temsilcisi Mesut Öner, Eğitim Bir-Sen Şehzadeler Kadınlar Komisyonu Başkanı Nurgül Gürer, Eğitim-Bir-Sen Şehzadeler İlçe Başkanı Mustafa Çalık, Yunusemre İlçe Başkan Metin Gençay ve üyeler eşlik etti.


EĞİTİM CAMİASI YAKINDAN TANIYOR

Yeni atanan müdürlere görevlerine başarılar dileyen Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu, “Yeni görevlendirilen çok değerli il milli eğitim müdür yardımcılarımız, atanan şube müdürlerimize hayırlı olsun ziyareti ne geldik. Kendilerinin hepsi yakinen tanıdığımız, eğitim camiasının çok iyi bildiği, daha önce eğitim ve öğretime katkıda bulunmuş, idareciliklerinde eğitim hayatları boyunca hakikaten işaretli işler yapmışlardır. Kendilerinin görevlendirmelerinden dolayı çok memnun olduk. Eğitim Bir-Sen olarak kamu çalışanlarının yetkili sendikasının temsilcisi olarak, biz kendilerine destek vereceğimizi, eğitim öğretim çıtasının, okullaşmanın, öğrencilerin ve personellerin sorunlarının giderilmesi hususunda yapılacak çalışmalara katkı vereceğimizi ifade etmek isterim. Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Hepsine görevlerinde başarılar diliyorum. Manisa’ya, eğitim camiasına ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu. Cüneyt HASÇELİK 

 

 

 

 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim