Misafir
6,0376
5,3006
209,3
ÜYE GİRİŞİ

Eğitim Bir-Sen Manisa Şubesi'nden Yeni Müdürlere Hayırlı Olsun Ziyareti

“Hep birlikte eğitim çıtasını yükselteceğiz”


İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şehzadeler İlçe Milli Müdürlüğü’ne atanan yeni müdür yardımcıları ve şube müdürlerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu, yeni müdürlerle eğitim çıtasını yükselteceklerini kaydederek, her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

 


Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şehzadeler İlçe Milli Müdürlüğü’ne atanan yeni müdür yardımcıları ve şube müdürlerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Sofuoğlu’na ziyaretlerde Genç Memur-Sen İl Temsilcisi Mesut Öner, Eğitim Bir-Sen Şehzadeler Kadınlar Komisyonu Başkanı Nurgül Gürer, Eğitim-Bir-Sen Şehzadeler İlçe Başkanı Mustafa Çalık, Yunusemre İlçe Başkan Metin Gençay ve üyeler eşlik etti.


EĞİTİM CAMİASI YAKINDAN TANIYOR

Yeni atanan müdürlere görevlerine başarılar dileyen Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu, “Yeni görevlendirilen çok değerli il milli eğitim müdür yardımcılarımız, atanan şube müdürlerimize hayırlı olsun ziyareti ne geldik. Kendilerinin hepsi yakinen tanıdığımız, eğitim camiasının çok iyi bildiği, daha önce eğitim ve öğretime katkıda bulunmuş, idareciliklerinde eğitim hayatları boyunca hakikaten işaretli işler yapmışlardır. Kendilerinin görevlendirmelerinden dolayı çok memnun olduk. Eğitim Bir-Sen olarak kamu çalışanlarının yetkili sendikasının temsilcisi olarak, biz kendilerine destek vereceğimizi, eğitim öğretim çıtasının, okullaşmanın, öğrencilerin ve personellerin sorunlarının giderilmesi hususunda yapılacak çalışmalara katkı vereceğimizi ifade etmek isterim. Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Hepsine görevlerinde başarılar diliyorum. Manisa’ya, eğitim camiasına ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu. Cüneyt HASÇELİK 

 

 

 

 

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim