Misafir
6,1024
5,3494
210,67
ÜYE GİRİŞİ

GİZLİ ARŞİV İDDİALARINI REDDETTİLER

‘Gizli Arşiv bürokrasiyi tedirgin etti’ başlığı ile verdiğimiz haberde Gizli Arşiv’in twitter adresinde paylaştığı paralel örgüt listesinde yer alan daire müdürleri yapılan bu iddiaları yazılı ve sözlü olarak reddetti.

 GİZLİ ARŞİV İDDİALARINI REDDETTİLER

 

 ‘Gizli Arşiv bürokrasiyi tedirgin etti’ başlığı ile verdiğimiz  haberde  Gizli Arşiv’in  twitter adresinde paylaştığı paralel örgüt listesinde yer alan daire müdürleri yapılan bu iddiaları yazılı ve sözlü olarak reddetti.

 

Gazetemizde  7 Mayıs 2014 tarihinde yayımlanan haberde alıntı yaparak  ‘Gizli Arşiv’in  twitterde iddia edilen listede ismi geçen Manisa’daki kurum müdür ve müdür yardımcısı 25 kişi,  gazetemize yazılı ve sözlü olarak ulaşarak, iddiaların doğru olmadığını herhangi bir ve belgeye dayanmadığını bu iddianın asılsız olduğunu vurguladı.

İDDİALAR GERÇEĞE AYKIRI VE ASILSIZ

Listede ismi geçen kişiler, haberde belirtilen iddiaların gerçeğe aykırı ve asılsız olduğunu  belirterek kişilik haklarının zarara uğradığını ve iddia edilen paralel örgütle hiçbir şekilde bir bağ veya irtibatlarının olmadığını ifade ettiler. Kişilerin Gazetemize gönderdiği yazıda şu ifadeler yer aldı “Alıntı yapılarak yayınlanan ve iddia edilen haber asılsızdır. Biz görevimizi layık olduğu şekliyle yapıyoruz. Bu gibi yakıştırmalar bizleri yıpratmaya yöneliktir. Kişilik haklarımızın Gizli Arşiv gibi sitelerde  yayınlanarak  ihlal edildiğini düşünmekteyiz. Bu siteye karşıda gerekli hukuki girişimlerde bulunacağız.”

YAZILI VE SÖZLÜ OLARAK  REDDETTİLER

İddiaları,  yazılı ve sözlü olarak gazetemize ulaşarak  şu kişiler reddetti; Melih Karakaş (İl Sosyal Etüt ve Proje müdürü), Hidayet Erdal Çapraz (İl Dernekler Müdürü), Aydın Yılmaz (Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü), Muharrem Gülfidan (Aile ve Sosyal Politikalar Müdür  Yrd.), Kenan Tokgöz (Basın İlan Kurumu Şube Müdürü), Yüksel Uçar (Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü), Ahmet Işık (Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü), Yalçın Akın (Orman İşletme  Müdürü), Metin Kaplan (İl Sağlık Müdürü), Murat dalkıran (İl Sağlık Müdür Yrd.), İsa Civan (İl Sağlık Müdürlüğü Şube Müdürü), İsmail Yıldırım (İl Sağlık Müdürlüğü Şube Müdürü), Mesut Kuran (İl Sağlık Müdürlüğü-Yunusemre İlçe Sağlık Müdürü), Muammer Tekeci (Halk Sağlığı Müdürlüğü Şube Müdürü), Galip Köroğlu (Halk Sağlığı Müdürlüğü Şube Müdürü), Sezai  Kaya (Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği- Mali Hizmetler Daire Başkanı), Sakıp Eskicioğlu (Merkez Efendi Hastanesi Başhekimi), Fahrettin Er (Merkez Efendi Uzmanı Üroloji Uzmanı), Hasan Çebi (Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü), Hüseyin Atik- (Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı), Adnan Özten (Gıda tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Şehzadeler Müdür Vekili), Basri Kürkçü (Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Beydere Uygulama Müdürü), Satı Mehmet Keleş (SGK Müdür Yardımcısı), İbrahim Topçu (SGK Müdür Yardımcısı)

Manşet Haber

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim