Misafir
6,1969
5,5841
272,07
ÜYE GİRİŞİ

Şehzadeler Belediyesi’nin kadrosu şekilleniyor

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, kuruluş aşamalarını sürdüren Şehzadeler Belediyesinde başkan yardımcılarını ve bir kısım daire müdürlerini atadı. Şehzadeler Belediyesi Başkan yardımcılığına Belediye Meclis Üyesi Mimar Ulus Kotluca, İnşaat Mü

 Şehzadeler Belediyesi’nin kadrosu şekilleniyor

 

 

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, kuruluş aşamalarını sürdüren Şehzadeler Belediyesinde başkan yardımcılarını ve bir kısım daire müdürlerini atadı. Şehzadeler Belediyesi Başkan yardımcılığına Belediye Meclis Üyesi Mimar Ulus Kotluca, İnşaat Mühendisi Süleyman Çoban, Çevre Mühendisi Jülide Çakır atandı.

 

 

Şehzadeler Belediyesi yönetim kadrosu şekillenmeye başladı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik Şehzadeler Belediyesinin bina sorununun çözülmesinin ardından çalışma ekibinin bir kısmının atamasını yaptı. Çelik, Şehzadeler Belediye Başkan yardımcılığı için 3 ismi görevlendirdi. Aynı zamanda belediye meclis üyesi olan Mimar Ulus Kotluca, İnşaat Mühendisi Süleyman Çoban, Çevre Mühendisi Jülide Çakır atandı. Şehzadeler Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğüne Ahmet Songüler atanırken, İnsan Kaynakları Müdürlüğüne Osman Uzun atandı. Destek Hizmetleri Müdürlüğüne Mehmet Ali Işık, Mali Hizmetler Müdürlüğüne Bayram Akkaya, Yazı İşleri ve Teftiş Kurulu Müdürlüğüne Sedat Cesurol, Basın Danışmanlığına ise Bilal Demir görevlendirildi.

ATAMALAR DEVAM EDECEK

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, bina sorunun geçici olarak çözülmesinin ardından başkan yardımcılığı ve müdürlüklerin bir kısmının atamasını gerçekleştirdiklerini belirterek “Her biri alanında uzman, belediyecilik konusunda tecrübeli, Manisa’yı ve Şehzadeler’i tanıyan, halkla ilişkiler noktasında bizi temsil edecek, geçmişinde başarılı olan arkadaşlarımız ile yola çıkıyoruz. Diğer müdürlüklerin atamalarını da önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğiz.  Bu kadro bizlerle birlikte, her zaman halkın içinde olacak. Halkın hizmetinde olacak. Şehzadeler Belediyesi her alanda örnek ve başarılı bir belediye olacak” dedi.

YENİ BİR HİZMET BİNASI KAZANDIRILACAK

 Şehzadeler Belediyesinin Ticaret ve Sanayi Odasının eski binasında ve Halk Bankasının 3, 4, 5, ve 6. katlarında hizmet vereceğini belirten Ömer Faruk Çelik, “Tabiki bu çözüm, geçici bir çözüm. Kiraladığımız bu binalara yaklaşık 20 gün sonra taşınacağız. Tarih ve kültür kenti olan Şehzadeler ilçemizde öncelikle yeni bir belediye binası kazandırmamız lazım. Vatandaşımıza en iyi hizmeti verebileceğimiz, Şehzadeler Belediyesine yeni bir hizmet binası kazandırmak için çalışmalara başlayacağız. Bu konuda birçok alternatif var. Bunları gerek sivil toplum örgütlerimizle, gerek kurumlarımızla değerlendirerek, en doğrusuna ulaşabileceğimize inanıyorum” dedi. Manşet HABER 

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim