Misafir
6,1969
5,5841
272,07
ÜYE GİRİŞİ

Başkanlar esnafa konuk oldu

Kavaflar Çarsısı esnaflarından Nejdet Divrik, Ahmet Güngör’ün düzenlediği kahvaltı, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’yi bir araya getirdi. Üç başkan kahvaltı so

 Başkanlar esnafa konuk oldu

 

Kavaflar Çarsısı esnaflarından Nejdet Divrik, Ahmet Güngör’ün düzenlediği kahvaltı, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’yi bir araya getirdi. Üç başkan kahvaltı sonrası, belediyenin hizmetleri konusunda görüş alış verişinde bulundu

 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,  Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, dün Kavaflar Çarşısı esnafları bayrakçı Nejdet Divrik ve ‘Aşçı Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Güngör tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı.

 

Kahvaltıya başkanların yanı sıra; Büyükşehir Belediyesi Basın-Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hasan Eryılmaz, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, İtfaiye Daire Başkanı Ali Gül, Kent Estetiği Daire Başkanı Serpil Çakır, Sağlık İşleri Daire Başkanı Ekrem Akkaya, Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, Mali Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Uluturhan, belediye meclis üyeleri ve esnaflar katıldı. Esnaflarla tek tek tokalaşan ve hayırlı işler dileyen Başkan Ergün, esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

 

ÇELİK VE ÇERÇİ, ERGÜNLE İSTİŞARE YAPTI

Düzenlenen kahvaltının ardından Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e nezaket ziyaretinde bulundu. Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri Mehmet Güzgülü ve Zülfikar Gürcan’ın da katıldığı ziyarette, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Çelik ve Çerçi’ye teşekkür ederek,  belediyelerin hizmetleri ile ilgili  istişare yaptı.

Manşet Haber 

 

 

 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim