Misafir
6,1061
5,3774
215,85
ÜYE GİRİŞİ

Başkanlar esnafa konuk oldu

Kavaflar Çarsısı esnaflarından Nejdet Divrik, Ahmet Güngör’ün düzenlediği kahvaltı, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’yi bir araya getirdi. Üç başkan kahvaltı so

 Başkanlar esnafa konuk oldu

 

Kavaflar Çarsısı esnaflarından Nejdet Divrik, Ahmet Güngör’ün düzenlediği kahvaltı, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’yi bir araya getirdi. Üç başkan kahvaltı sonrası, belediyenin hizmetleri konusunda görüş alış verişinde bulundu

 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,  Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, dün Kavaflar Çarşısı esnafları bayrakçı Nejdet Divrik ve ‘Aşçı Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Güngör tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı.

 

Kahvaltıya başkanların yanı sıra; Büyükşehir Belediyesi Basın-Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hasan Eryılmaz, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, İtfaiye Daire Başkanı Ali Gül, Kent Estetiği Daire Başkanı Serpil Çakır, Sağlık İşleri Daire Başkanı Ekrem Akkaya, Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, Mali Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Uluturhan, belediye meclis üyeleri ve esnaflar katıldı. Esnaflarla tek tek tokalaşan ve hayırlı işler dileyen Başkan Ergün, esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

 

ÇELİK VE ÇERÇİ, ERGÜNLE İSTİŞARE YAPTI

Düzenlenen kahvaltının ardından Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e nezaket ziyaretinde bulundu. Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri Mehmet Güzgülü ve Zülfikar Gürcan’ın da katıldığı ziyarette, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Çelik ve Çerçi’ye teşekkür ederek,  belediyelerin hizmetleri ile ilgili  istişare yaptı.

Manşet Haber 

 

 

 

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim