Misafir
ÜYE GİRİŞİ

Umut'tan acı haber geldi

Manisa’nın Akhisar ilçesinde 25 Nisan tarihinden bu yana haber alınamayan Umut Zambak’tan kötü haber geldi. Umut'un cesedi ihbar üzerine bir su kuyusunda bulundu.

 Umut'tan acı haber geldi 


Manisa’nın Akhisar ilçesinde 25 Nisan tarihinden bu yana haber alınamayan Umut Zambak’tan kötü haber geldi. Umut'un cesedi ihbar üzerine bir su kuyusunda bulundu.

 

Manisa'nın Akhisar ilçesinde, 25 Nisan'dan beri kayıp olan 9 yaşındaki ilkokul öğrencisi Umut Zambak'ın cesedi bulunduğu kuyudan çıkarılarak Akhisar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
Akhisar Reşatbey Mahallesindeki istasyon yakınında bulunan su kuyusu içinde bir ceset olduğu ihbarını alan ekipler 17 metre derinlikteki cesede ulaştı. Ceset kuyudan yakınlarının feryatları arasında çıkarıldıktan sonra morga kaldırıldı. Cesedin burada savcılık incelemesinin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderileceği öğrenildi.
Bilindiği gibi, 25 Nisan'da arkadaşlarıyla oyun oynamak üzere evden çıkan 9 yaşındaki ilköğretim öğrencisi Umut Zambak, bir daha eve dönmemiş ve emniyet ekiplerince arama başlatılmıştı. Umut'un cesedi ihbar üzerine bir su kuyusunda bulundu. (İHA) 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim